Karolina doskonale zrozumiała moją wizję ślubu z bajki,żeby było ciut oryginalniej niż na wszystkich ślubach i weselach w rodzinie,wśród znajomych.Doskonale wiedziała, gdzie dobrze zamówić jakieś produkty, usługi.Cierpliwie czekała,aż sprawdzę wszystkie przedstawione opcje i w końcu uznam, że jedna z nich jest idealna!;)Dzięki Karolinie wiedziałam,że wszystko co powinno być załatwione,jest załatwione.Ma ogromne doświadczenie,w związku z czym jej lista ‘things to do’ jest dwa razy dłuższa niż moja i całe szczęście, bo niczego nie zabrakło,nic nie załatwiałam ostatniego dnia i byłam zupełnie spokojna w ostatnich dniach przed tym wielkim wydarzeniem.Podczas pierwszego,umówionego spotkania powiedziałam swojemu narzeczonemu,że nie chce,by Karolina opuszczała mnie chociaż na chwilę w dniu ślubu i to była moja najlepsza decyzja!Oczywiście zaraz po wybraniu pana młodego;)W moim najważniejszym dniu czułam się zupełnie spokojna, bo moja wedding planerka nad wszystkim czuwała.Była wcześniej,sprawdzała czy wszystko jest zgodnie z umową, czy wszyscy usługodawcy będą na czas i rozliczała się z nimi w tym dniu,bym ja mogła się po prostu dobrze bawić i zapamiętać jak najwięcej z tego wydarzenia.