Widok

Dzielnica Obłuże - prośba o opinię

Mieszkam w Gdańsku południe. Kupiłem tutaj parę lat temu kawalerkę za gotówkę. Rozważam przeprowadzkę na 2x większe mieszkanie w okolicach Podgórskiej/Sucharskiego. Zastanawiają mnie jednak ceny...tutaj za moje mieszkanie małe spokojnie mam kupca za minimum 320.000 a za mieszkanie 60 m2 na ww. ulicach można już kupić za max 400.000..???To miałbym tyle żeby dołożyć w sumie na już.Czy jest mi ktoś w stanie odpowiedzieć w skrócie czemu tam jest tak tanio?Ja jestem oryginalnie z gdyni ale Obłuża aż taknie znam. Jaki jest powód tego typu rzeczy można zarobić w zęby czy bloki się walą?

Słyszałem o korkach dodam tylko że pracuje 100 procent zdalnie z domu i potrzebuje większy metraż na pokój pracowy.Wymagania? Centralne ogrzewanie i żabka blisko żeby moża było kupić piwo. Nada się czy są tam inne jakieś haczyki?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

zginiesz w korkach..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mogłoby tak być gdybym nie pracował z domu...Wychodzę z domu raz na 2 miesiące.Dzieci brak.czyli oprócz korków nie ma innego powodu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

40 lat mieszkalam na obluzu calkiem blisko suchara...a teraz mieszkam na pogórzu trochę dalej, korki byly i zawsze będą, a teraz troche przebudowa ma miejsce w tej okolicy. co na pewno trochę sie poprawi...a na twoje wymogi...polecam....okolica tez calkiem spoko...żadnych patoli typu zamenhofa...... to tam nie ma :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

Rumia jaka dzielnice polecacie (3 odpowiedzi)

Witam chce kupić mieszkanie w Rumii jaka lokalozacje polecacie? Janowo czy okolice przy Auchan?

projket domu (16 odpowiedzi)

ile można wydać maksymalnie na projekt domu. Bardzo mi się podoba takie projekt domu - archeton...

Meble ogrodowe (21 odpowiedzi)

Założyłem nowy wątek, bo wszystkie dotyczące mebli ogrodowych są już bardzo stare. Jakie macie...

do góry