Widok

Dziewczyna, która podeptała chleb

Kultura Temat dostępny też na forum:
Opinie do spektaklu: Dziewczyna, która podeptała chleb.
PIERWSZE PRÓBY DO SPEKTAKLU DZIEWCZYNA, KTÓRA PODEPTAŁA CHLEB Fot. Joanna Gorycka "Robimy coś pomiędzy szkolnym kabaretem, a satanistyczną mszą." Tak o nadchodzącej premierze mówi jej reżyser, Mariusz Grzegorzek. Próby ruszyły w ubiegłym tygodniu. Szykujemy mroczny spektakl, w którym Stary Testament spotyka Las Vegas, a to wszystko na motywach baśni Andersena! Przed państwem DZIEWCZYNA, ...
Przejdź do spektaklu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na szkolne kabarety to chadzałem do syna, na akademie w jego liceum

Muszę powiedzieć, że w mojej ocenie stały wyżej, niż to co prezentuje aktualnie Teatr Wybrzeże. Do teatru zdarza mi się wpaść w Warszawie - Narodowy czy Teatr 6. piętro (ostatnio akurat tam byłem) jeszcze się trzymają bardzo dobrze. W Gdańsku to sprawdzę za jakieś 7 lat, chociaż powątpiewam by tu nastąpiła poprawa w takim okresie.
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 24

To świetnie

Potrzebujemy więcej komentarzy z cyklu "Nie wiem, nie widziałem, ale i tak się wypowiem".
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 6

A co takiego ciekawego w Warszawie... ?

A co takiego ciekawego w Warszawie... ? Czy te głupie komedyjki, które przyjeżdżają z Warszawy do NOTu zaprezentować prześmiewczy, kabaretowy występ, w którym widzimy kilku znanych aktorów? Czy to Was kręci...? Może tak, tylko to nie prawdziwy teatr! Teatr... Teatr jest czymś więcej niż tylko tanią, zwykłą komedią... którą zazwyczaj kupują wszyscy... bo można się pośmiać, z byle czego najczęściej.
Ja wielka FANKA naszego Teatru Wybrzeże, zapewniam Cię/Was, że jeśli ten spektakl był niezrozumiały, czy inny niż wszystkie, nie oceniaj zbyt pochopnie po jednym spektaklu całego teatru! Mogę polecić Tobie/Wam wspaniałe tytuły sztuk w TW, które skradną Twoje/Wasze serca, pozostawią niedosyt ale spełnienie oczekiwanej przyjemności po obejrzeniu! Chwilę zadumy, radość, czasem łzy... i szczęście, że mogliście być częścią tego wydarzenia... Ten teatr tworzą wspaniale utalentowani Aktorzy TW. Czasem zatrzymaj się, popatrz na grę aktorską tych cudownych ludzi... Polecam
Pozdrawiam serdecznie! i do zobaczenia w teatrze!
P.S. A jeśli ktoś z Was chciałby polecone tytuły TW, to proszę pisać. Chętnie podzielę się ulubionymi tytułami spektakli abyście również mogli w pełni cieszyć się wyjściem do teatru ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gdańsk nie ma teatru

W latach 1965-1975 chodziłam często do teatru, były spektakle lekkie jak i ambitne, to co teraz jest wystawiane zniechęca mnie bardzo, mówię, że Gdańsk nie ma teatru, dlaczego dramaty czy nie mamy dość dramatu na co dzień? chętnie zaprosiłabym wnuki na jakieś przedstawienie ale na jakie? Ostatnio byłam na Romeo i Julia is not deat" moim zdaniem nie do przyjęcia . Idąc do teatru myślę o rozrywce czy nauce, w tej sztuce przede wszystkim są przekleństwa w ustach każdego aktora, nie słyszę tego nawet w tramwaju. Błagam wystawcie coś lżejszego, lub klasykę. Pozdrawiam
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bezmiar smutku

Od zarania wieków otacza nas smutny świat i to jest sensem tej sztuki...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry