~K
37.47.243.*
(4 lata temu) 21 grudnia 2021 o 16:35
Bez szału ale warto zobaczyć ;)
Warto obejrzeć, żeby popatrzeć na przystojnych aktorow... po Karolaku, Szycu i Adamczyku to miła odmiana. Ogolnie widac, że zrobiony z rozmachem, ale jesli z założenia ma odstraszać od sytuacji ryzykownych to w moim przekonaniu zachęca niestety....
3
1