Widok

Dziewczyny z Dubaju

Dziewczyny z Dubaju Temat dostępny też na forum:
Opinie do filmu: Dziewczyny z Dubaju.

Przeczytaj o filmie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie polecam

Stracony czas. Liepiej coś innego
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tragedia!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ktoś o minimalnym guście filmowym nie pójdzie na pewno na to coś.

Żenada.Sadowska bardzo stracila w moich oczach.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ale to bylo slaaabe!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Bez szału ale warto zobaczyć ;)

Warto obejrzeć, żeby popatrzeć na przystojnych aktorow... po Karolaku, Szycu i Adamczyku to miła odmiana. Ogolnie widac, że zrobiony z rozmachem, ale jesli z założenia ma odstraszać od sytuacji ryzykownych to w moim przekonaniu zachęca niestety....
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dobry film

Szczerze polecam.. Nie nudziłem się ani minuty.
Fajna muzyka.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Bardzo dobry

Trzeba obejrzeć. Dobra muza.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Film na twoim poziomie, tyle w temacie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Pap

To jest film wybitny.Nawet scena sexu Emi z Samem jest wspaniała.Prawdziwa namiętność a obok orgia dżodżownic i dzikunów.Niewiadomo czyja noga,czyja ręka.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ok

Polacy robią wspaniałe filmy
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Ok

Biedne te dziewczyny.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ok Pięna Gałązka i te Sam.Figura na Oskara

Gałązka i ten włoch grający Sama- cudni.Figura -wspaniała rola
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ok

Mylisz się
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ok

Bzdura
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ok

Jestem w szoku do jakich granic sięga życie bez Boga.To piekło ,odchłań zła.Ale to okrucieństwo było też w innych epokach,średniowiecze,starożytność.Podłość niezniszczalna.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ok

Objadłeś się popcornem i straciłeś jasność widzenia.Szkoda bo to dobry film,nawet wybitne dzieło.Zdobędzie uznanie na świecie
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ok

To wybitny film,pokazuje prawdę o życiu o nadzieji i pułapce.O tym,że natura ludzka w rozpasaniu bogactwa,sexu bez miłości sięga ramion piekła.Nawet szympansy uprawiają sex z większą godnością.Dżodżownice też.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

Super!

Polecam. Warto obejrzeć ten film.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

123

Dobry, warto obejrzeć.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 4

Fajny film

Jest to dramat. Figura grała świetnie i tak też wygladala. Sala nabita po brzegi. Nikt nie wyszedł. Seans w niedzielę, 28.11.2021 godz. 20.30 Multikino.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 5

Inne tematy z forum Filmy

Obsesja (4 odpowiedzi)

Opinie do filmu: Obsesja . Przeczytaj o filmie.

Za duży na bajki 3 (3 odpowiedzi)

Opinie do filmu: Za duży na bajki 3 . Przeczytaj o filmie.

Władcy Wszechświata (3 odpowiedzi)

Opinie do filmu: Władcy Wszechświata . Przeczytaj o filmie.

do góry