Widok

Dziewczyny z kalendarza

Dziewczyny z kalendarza Temat dostępny też na forum:
Opinie do spektaklu: Dziewczyny z kalendarza.
DZIEWCZYNY Z KALENDARZA

Musical na podstawie filmu z Helen Mirren.
Życie powinno być jak słonecznik - wędrować za światłem

Chris i Annie - mimo różnic temperamentu - przyjaźnią się od lat. Po odejściu na białaczkę męża Annie - w myśl jego ostatnich słów, że ,,kwiat jest najpiękniejszy w ostatnim okresie kwitnienia", Chris postanawia zrobić kalendarz na rok 2000. W kalendarzu znaleźć się mają ...
Przejdź do spektaklu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wszyscy się starali a wyszło....

O pól godziny przydługie widowisko , gubione tempo , muzyka uboga w instrumenty ,powiedziałbym : skąpiec ją pisał lub ktoś bardzo spłaszczył . Premiera była niedawno ,może więc spektakl się złapie drugi oddech.
Jednak namawiam : warto zobaczyć .
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Bardzo slaby

Bardzo slaby niestety
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

Fantastyczny!

Byłam razem z mamą i obie jesteśmy absolutnie zachwycone! Był śmiech, były łzy, były piosenki opowiadające historie, świtni aktorzy, no pięknie było. Specjalnie chwilę wcześniej oglądałyśmy film i muszę przyznać, że musical podobał mi się znacznie bardziej, więcej wątków, lepsze poznanie bohaterów, świetny wątek młodzieży, nie było nudy.
Zdecydowanie polecam!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Stali bywalcy się zawiodą, ale warto.

Nie będzie to klasyczny "musical w muzycznym", do którego przyzwyczaił swoich odbiorców gdyński teatr. To nie jest spektakl nastawiony na zjawiskowe choreografie, popisy wokalne czy popisy muzyków i kompozytorów, choć elementy tego będą się pojawiać jak na przyzwoity musical przystało.

To jest spektakl nad którym należałoby trochę podumać i pochylić się nad losami i emocjami bohaterów. Forma musicalu jest tu tylko przy okazji historii.

Spektakl spodoba się tym, którzy oczekują od musicalu, czegoś więcej niż teledysku na żywo, jednak tym przyzwyczajonym do tego co serwował nam teatr do tej pory, może nie podejść.

Reasumując jeśli chodzisz tylko do muzycznego, spektakl może do Ciebie nie trafić.
Natomiast jeśli chadzasz do teatru dramatycznego i potrafisz docenić musical, warto zjawić się na tej produkcji.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

pierwszy raz nudziłem sie w muzycznym

czytałem opinie wczesniej i mowie nie, nie może być tak źle, pójde sam sprawdzić, ale niestety to prawda...pierwszy akt, ochota na wyjście z sali, niektóre wątki np: szkoła wrzucone z czapy...
3 godziny, aby dojść do jednego motywu...zrobienia kalendarza, troche długo...na końcu trochę więcej energii w przedstawieniu, tekst piosenek, bez rymu i składu...ale ogolnie chyba spektakl na jeden sezon...po kilkunastu wystawieniach na scenie już sporo pustych miejsc...o czymś to świadczy
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

Bezlitosna chałtura

Trudno uwierzyć, że teatr muzyczny podpisuje się pod tym dziełem. Żenada na każdym poziomie, dłużyzna potworna, inscenizacyjnie i dramaturgicznie poziom jasełek, piosenki przekrzyczane, nie wiem w jakim celu w ogóle pojawia się szkoła, zieje nieudolnością reżysera. Nigdy jeszcze nie patrzyłem na zegarek w teatrze. Koszmarna wtopa. Jeśli ktoś zalazł Wam za skórę, polećcie mu zakup biletów na ten bohomaz.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

Warto zobaczyć

Mi się podobało. Warto zobaczyć.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Warto :)

Fantastycznie ciałopozytywna sztuka, choć właściwa historia nie o tym. Było trochę śmiechu i odrobinę łez, trochę radości i nieco smutku, przyjaźń, miłość, międzypokoleniowe relacje - samo życie. Aktorzy pierwszorzędni. Bardzo nam się podobało, z serca polecam.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

nie rozumiem czemu ocena tutaj jest taka niska

To nie jest górnolotna sztuka, ale jest na prawdę przyjemna w odbiorze, świetnie dopracowana, pięknie wyśpiewana, zatańczona i zagrana, z pięknym przekazem. Bardzo dużo się śmiałam i zdarzyło się też uronić łzę. Świetna scenografia, byłam pod wrażeniem. Polecam :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Świetnie zagrane

Brawa dla wszystkich aktorów.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pozytywne zaskoczenie

Po opiniach przeczytanych tutaj spodziewaliśmy się najgorszego, a tu 3 godziny minęły nam bardzo przyjemnie. Być może sama sztuka jest momentami trochę przesłodzona, ale wcale nie nudna.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kultura

Pan Disney zaprasza (4 odpowiedzi)

Opinie do spektaklu: Pan Disney zaprasza . "Pan Disney Zaprasza" Zapraszamy już od kwietnia na...

Dom wariatów (3 odpowiedzi)

Opinie do spektaklu: Dom wariatów . Nadia, a od teraz właściwie już Narcyza, ma nadzieję na...

Romeo i Julia is not dead (10 odpowiedzi)

Opinie do spektaklu: Romeo i Julia is not dead . ROMEO I JULIA IS NOT DEAD na motywach dramatu...

do góry