Widok
Spoko film dobra rozrywka
Recenzja trojmiasto jest mocno przesadzona. Kawał dobrej rozrywki. Ładne zdjecia, dobra gra aktorska, pare dłużyzn, parę nieścisłość w fabule i kilka skrótów filmowy ale nic takiego co by dramatycznie psuło odbiór. Fajne kino w koncu polacy potrafia zrobic dobre kino bez martyrologi smutkow. Czysto kinowe emocje. Dużo lepsze niż wiekszość papki produkcji N. Duzo lepiej sie to oglada niż kojajna część niebieskich ludzików z kosmosu.
Od petardy do... nudów
Aktorzy petarda! Lichota mega kozak, Fabijański, mimo że nie lubię gościa wymiata. Więcej chciałem widzieć Włosoka, ale jakby bokiem przeszedł. Super Buzek. Zdjęcia rewelacja i mi te zarzuty że to teledysk jakoś nie przeszkadzają. Góry i widoki wspaniałe. Muzyka super mi przypasowała, mimo, że to nie polskie górlaskie przyśpiewki. Słabo natomiast początek - pierwsze 15 minut, nie mogłem w ogóle się odnaleźć. I jednak czuć że film jest długi, kwadrans przed końcem spoglądasz na zegarek.