Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Łukasz - opinia Jesteśmy bardzo zadowoleni z organizacji 8 urodzin syna w dzikich pląsach....
~Łukasz
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 26 stycznia 2023

Adrian Sklepowicz - opinia Z czystym sumieniem mogę polecić to miejsce na imprezę urodzinową. W moim...
~Adrian Sklepowicz
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 22 stycznia 2023

Milena - opinia Bardzo polecamy urodzinki w Dzikich Pląsach. Syn Kacperek wyprawiał 6...
~Milena
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 21 stycznia 2023

Mama Antosia - opinia Jesteśmy bardzo zadowoleni z organizacji urodzinek synka, fajne kameralne...
~Mama Antosia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 19 stycznia 2023

ula - opinia urodzinki z eksperymentami bardzo fajna organizacja..jubilat b zadowolony
~ula
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 18 stycznia 2023

Adam J - opinia Bardzo fajny plac zabaw dla dzieci. Pomysłowe i rozsądne cenowo imprezkinowe.
~Adam J
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 17 stycznia 2023

Przemek - opinia Świetna zabawa, sporo miejsca dla dzieci, czysto. Bardzo miła animatorka:)
~Przemek
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 10 stycznia 2023

M. - opinia Super miejsce. Dzieciaki nie chciały wychodzić. Obsługa pierwsza klasa i...
~M.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 10 stycznia 2023

Kamil - opinia Moja córeczka uwielbia Dzikie Pląsy. Od dwóch lat nie wyobraża sobie urodzin...
~Kamil
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 9 stycznia 2023

AnPol - opinia Rewelacyjne podejście do dzieci, dzieciaczki bardzo zaangażowane były we...
~AnPol
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 9 stycznia 2023

Beata - opinia Jesteśmy bardzo zadowoleni z urodzin Syna w Dzikich Pląsach. Tematyka...
~Beata
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 6 stycznia 2023

Mama Antosia - opinia Uwielbiamy to miejsce! Najfajniejsza sala na organizację urodzin w całym...
~Mama Antosia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 5 stycznia 2023

Karolina - opinia Organizowalam urodzinki córce dwukrotnie i wiele razy bylismy również gośćmi...
~Karolina
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 5 stycznia 2023

Jacek - opinia Najczystsza sala w calym Trójmieście. Mają szeroki wachlarz tematyki urodzin....
~Jacek
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 5 stycznia 2023

Małgosia - opinia Najlepsze miejsce do spędzania czasu.Moje dzieciaki uwielbiają tam przebywać...
~Małgosia
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 5 stycznia 2023

Tomek - opinia Przemiła obsługa, rewelacyjne animacje. Szczerze polecam wszystkim rodzicom,...
~Tomek
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 5 stycznia 2023

Paulina - opinia Każdemu polecam odwiedzić to miejsce! Przede wszystkich czysto, miłe Panie,...
~Paulina
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 5 stycznia 2023

MM - opinia Pełen profesjonalizm polecam zdecydowanie!
~MM
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 5 stycznia 2023

Iwona - opinia Cudowne miejsce, Panie bardzo przyjazne, a dzieci zachwycone. Z pewnością...
~Iwona
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 5 stycznia 2023

J. - opinia Najlepsze miejsce w Trójmieście. Moja córcia uwielbia przychodzić się tam...
~J.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 5 stycznia 2023

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry