Widok

Dzikie żądze

Dzikie żądze Temat dostępny też na forum:
Opinie do imprezy: Dzikie żądze, 22 października 2007 godz. 17.30. i 20.00.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

lalala

hmmm, interesujące. ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

byle tylko nie w stylu Casanovy w Orłowie....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Świetne!

Dawno nie bawiłam się tak świetnie, jak na tym przedstawieniu. Dziękuję bardzo. :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam!

Wielki pokłon w stronę aktorów, dzięki którym bawiłam się wybornie tego wieczoru.
Farsa upchana komicznymi scenkami sytuacyjnymi, które naprawdę warto zobaczyć!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rozrywka

Protest przeciwko banderyzacji Ukrainy (3 odpowiedzi)

Stop banderyzacji Ukrainy żądamy prawdy historycznej!W obliczu odbywającego się Forum Odbudowy...

XIV Marsz dla Życia i Rodziny w Gdańsku (3 odpowiedzi)

Już 21 czerwca wyjdziemy razem na ulice Gdańska. Spotykamy się o 15:00 pod Kaplicą Królewską w...

Abelard Giza Wentyl stand up w Helios na Scenie (5 odpowiedzi)

Opis wydarzeniaWENTYL to siódmy solowy program stand-upowy Abelarda Gizy.Występy na żywo odbywały...

do góry