Widok

Dziurawa ul. Jaskółcza

Na drogach Trójmiasta Motoryzacja Temat dostępny też na forum:
Witam,

czy wiecie może coś czy jest w planach jakikolwiek remont ul. Jaskółczej. Jazda po tej drodze to naprawdę walka z dziurami.
W żadnym innym miejscu Gdyni nie ma tak zaniedbanej jezdni.
Z góry dziękuję za odpowiedź.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Po prostu jezdnia nie jest dostosowana do ciężkich trolejbusów. Stąd te koleiny. Zaś urzędnicy z gminy dbają głownie o śródmieście.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Plany już są, wystarczy poszukać
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zanim zrobią normalną nawierzchnię jedź po planach.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
kogo interesuje gorsza część Trójmiasta
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
Pewnie kandydatów na prezydentów oraz do Rady Miasta, tuż przed wyborami. ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przejście chodnikiem wzdłuż Jaskółczej w deszczową pogodę jest koszmarem. Kierowcy wjeżdzają w kałuże - nie raz widać ze specjalnie - i zachlapują przechodni.
Nie wszyscy oczywiście bo są też tacy co zwalniają lub w miare mozliwości odsuwają się od krawęznika.
Dziś niestety po raz kolejny zostałam zachlapana wraz z moją 6 latką gdy odprowadzałam ją do szkoły :-/ Najlepiej kamienie w kieszeni nosić i takiego skur....a rzucić jak celowo wjedzie w kałuże
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie wjeżdża w kałuże celowo tylko jedzie bezmyślnie nie myśląc o tych co idą chodnikiem , jakich jest wielu na drogach za kierownicą.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z drugiej strony jak po obu stronach jadą auta, nie zawsze da się ominąć kałużę. Staram się wtedy zwolnić do minimum.
Tak czy owak - ta ulica do wymiany.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Pustki Cisowskie

Jakie wrażenia po kolędzie? (19 odpowiedzi)

Mieszkańcy Pustek Cisowskich, i jak wrażenia po kolędzie? U kogo był proboszcz?

Wariat w zielonym Mercedesie (136 odpowiedzi)

Co to za wariat w zielonym Mercedesie, który wyprzedza na trzeciego, hamuje przed autami i do...

Cis Park (4 odpowiedzi)

Nazwa inwestycji wynika z jej lokalizacji w dzielnicy Pustki Cisowskie. To miejsce położone na...

do góry