Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Rewelacja! wątek zamknięty Super sprzedawca - doradzi i pomoże wybrać właściwą część. Ceny korzystne -...
~Maciek
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2010

m - opinia wątek zamknięty Najlepszy sklep z częściami do francuskich aut w Trójmieście. Super fachowa...
~m
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 2 marca 2010

REWELACJA!!!!!!! wątek zamknięty Naprawdę gorąco polecam ten sklep,oraz b.miłego sprzedawcę.Mistrza w swoim...
~tomson41
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 7 października 2009

jak najbardziej polecam wątek zamknięty bardzo mila obsluga. o co nie zapytam to zawsze mają albo mogą sprowadzić...
~grzesiek
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2009

Godny polecenia wątek zamknięty Mały sklepik z częściami do francuzów ale za to jak zaopatrzony, bardzo miły...
~Irek
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2009

Perfekcja w każdym calu wątek zamknięty Witam, bez wazeliny ale dla tych ludzi nie ma rzeczy niemożliwych......
~Tomek
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 3 grudnia 2008

FAJNA OBSLUGA wątek zamknięty Bardzo fajnie koles podchodzi do klienta,pomoze w każdym temacie nie ma...
~Paweł
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 31 lipca 2008

warto wątek zamknięty warto bo tanio można znaleźć różne ciężkie tematy do nietypowych samochodów
~olo
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 25 października 2007

Rewelacja!! wątek zamknięty Jak dla mnie idealny sklep:)super nastawienie do klienta, przemiła a zarazem...
~mol
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 18 października 2007

Bardzo polecam ten sklep wątek zamknięty Nie ma chyba lepszego w trójmieście sklepu z częściami do francuzów - bardzo...
~BL
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 22 września 2007

Nie ma chyba leprzego sklepu z akcesoriami wątek zamknięty Witam Polecam sklep Ekoprats trafiłem do nich przypadkiem wjeżdżając na...
~LowKIck
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 1 czerwca 2007

Oby więcej takich sklepów wątek zamknięty Robiłem zakupy już kilka razy i będe tam wracał . Fachowa i profesjonalna...
~Wojtek
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 15 maja 2007

nareszcie coś konkretnego wątek zamknięty Dla mnie bomba, chłopaki proponują różne rozwiązania, jeśli chodzi o...
~amarl
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 12 maja 2007

Fajny sklepik wątek zamknięty Fajny nowy sklepik z cześciami do francuzów,fajna i fachowa obsługa,widać ze...
~LOKO
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 11 maja 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
14

postów

14

wątków

do góry