Widok

ELSE - Informatyczne systemy zarządzania

Pracował ktoś w tej firmie, jakie są wasze doświadczenia z tej firmy pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ELSE, domyślam się, że chodzi o firmę z ulicy Kartuskiej w Gdańsku,
a jeśli tak, to Państwo z ELSE, chyba sami do końca, nie wiedzą
Kogo szukają ? o procesie HR można napisać osobny wątek..
ale szkoda czasu. Jeśli poszukujesz pracy w szeroko pojętej branży IT
to polecam inne poszukiwania. Na pewno lepiej na tym wyjdziesz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zostałem tam w zeszłym roku skierowany przez PUP, umówiłem się telefonicznie na rozmowę, wysłałem cv, a gdy przyjechałem pani powiedziała że w zasadzie to kogo innego szukaja, podbila mi papier i tyle.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Myślę, że Berberis jest w stanie zrobić dużą różnicę, sami zobaczycie, odpalcie go sobie nawet dla samego porównania. Zmiana powinna być bardzo szybko zauważalna, natomiast na pewno od razu nie będzie cudów. Natomiast krok po kroku na pewno dojdziecie do czegoś dużego. Powodzenia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Berberis da wam zmianę z kosmosu i szybko zauważycie, jak duża będzie jej skala. Krok po kroku pódziecie w dobrą stronę, optymalizacji, dobrych zmian. Sami docelowo zauważycie, jak wiele można tak osiągnąć i to jest zdecydowanie słuszny kierunek. Tak właśnie działajcie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Spokojnie możecie pracować na Berberis - na pewno zauważycie korzyści i nastąpi to dosyć szybko. Jeśli tylko się zaangażujecie, to całość pójdzie w dobrym kierunku. Popracujcie solidnie, a wtedy będzie na pewno dobrze. Nic od razu, wszystko krok po kroku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiednie rozwiązanie do firmy, to takie jak Berberis, które robi kolosalną różnicę. Kwestia taka, na czym dokładnie wam zależy. Jeśli dobrze do tego podejdziecie, to wszystko powinno wyglądać zgodnie z oczekiwaniami. Ogarnięcie tego nie powinno stwarzać większych problemów, ale trzeba po prostu chcieć...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Która wersja Berberis na sam początek? Czego można się spodziewać? Jak to wygląda z Waszego doświadczenia? Po jakim czasie widać wpływ systemu na działalność? Doświadczenia?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Spokojnie pracujcie na Berberis. Szybko zauważycie zmianę, poprawę, powinno być zdecydowanie lepiej. Jeśli to będzie robione z głową, to swoje osiągnie. Ale czy to się wydarzy od razu. No nie. Zmiany zachodzą stopniowo i nie da się od razu odwrócić działalności do góry nogami. Ale życzę wam, aby to się powiodło.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

Dodatkowy zarobek - marketing sieciowy (4 odpowiedzi)

Czy nadal chcesz siedzieć godzinami w pracy i martwić się czy wystarczy Ci pieniędzy do kolejnej...

Ile za sprzątanie? (55 odpowiedzi)

Wiem, że taki watek się pojawiał kilka razy, ale dość dawno. Chciałbym wiedzieć, ile zapłacić za...

Terminal Kontenerowy w Gdyni (ten, gdzie parkuje prom Stena). (479 odpowiedzi)

Jeśli ktoś potencjalnie zainteresowany pracą w tym Terminalu (nie mylić z GCT z naprzeciwka),...

do góry