Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
nauka wątek zamknięty zawsze chciałem się nauczyć hiszpańskiego, byłem kiedyś w pracy wakacyjnej...
~koro
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 stycznia 2017

Fajni lektorzy - polecam wątek zamknięty Mogę polecić z czystym sumieniem. Zajęcia miałam w niedużej grupie, więc...
~Martyna
2

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 listopada 2016

Empik Gdańsk Wrzeszcz - opinia sluchacza wątek zamknięty szkoła ma profesjonalnych lektorów, uczę się już długo języka ale pierwszy...
~ks
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 grudnia 2015

empik school nie zwraca pieniędzy za odwołane kursy wątek zamknięty Zapisałam się na kurs wakacyjny do empik school. Za kurs musiałam zapłacić...
~anita
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 lipca 2011

Dla młodzieży-zdecydowanie polecam! wątek zamknięty Córka chodzi na empik 4 rok, zapisalśmy ją od 4 klasy podstawówki, żeby...
~Orka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 września 2012

Zdecydowanie polecam wątek zamknięty Dwa lata temu szukałam dobrej szkoły językowej, gdyż przygotowywałam się do...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 6 lipca 2012

Oszuści! wątek zamknięty Każdemu radzę uważać na szkołę Empik School. Całość nie opiera się na...
~Pokrzywdzony klient
4

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 lutego 2011

Jeśli chcecie mieć problemy to polecam wątek zamknięty Kiedy pierwszy raz przyszłam do szkoły, pewna pani właśnie rozwiązywała z nią...
~Monika T
7

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 7 maja 2009

Bardzo skuteczna szkoła wątek zamknięty To mój pierwszy kontakt z językiem angielskim, wieczorny kurs wakacyjny...
~B.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 28 września 2011

edyta - opinia wątek zamknięty Zapisałam do szkoły mojego 9 letniego synka i jestem bardzo zadowolona.Syn...
~edyta
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 7 września 2011

Bardzo zadowolona wątek zamknięty Przez 2 lata uczęszczałam do Empiku we Wrzeszczu Uczyła mnie fantastyczna...
~ewa
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 1 września 2011

empik school lubie to! wątek zamknięty z uslug szkoly empik korzystam od lat w roznych miejscowosciach bo nie moge...
~Anna Kowalska
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 31 marca 2011

Milo i do przodu! wątek zamknięty Na zajecia zapisalem sie calkiem niedawno z polecenia znajomej, ktora od...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 24 marca 2011

MASAKRA. wątek zamknięty Wcześniej chodziłem do empik school w Gdyni, byłem bardzo zadowolony!...
~Tomasz
2

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 14 września 2010

Dno w kółko odwołują zajęcia. wątek zamknięty W zeszłym roku moja dziewczyna uczęszczała do tej pseudoszkoły w Gdyni.. W...
~kkk
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 21 października 2010

polecam szkołę w Gdańsku Wrzeszczu wątek zamknięty po pierwszym semestrze ze względów osobistych musiałam zrezygnować z nauki,...
~Aga
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 27 maja 2009

takiej szkoły szukałam :) wątek zamknięty Szkoła EMPIK to już moja 4 szkoła językowa więc mam spore porównanie do...
~zuza
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 30 listopada 2008

profesionalizm 100%!!!! wątek zamknięty Z czystym sumieniem moge polecic szkole jezykow obcych Empik w Gd-Wrzeszczu...
~Wojciech Karbowski
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 24 listopada 2008

Niezła szkoła - polecam wątek zamknięty Uczy sie tam moje dziecko i wreszcie czegoś sie nauczyło przez ostatni rok....
~Adam
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 17 października 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
38

postów

19

wątków

do góry