Widok

Ech.

No nie wiem. Znajoma z Warszawy powiedziała, że jak tylko już będziemy w Sopocie, to koniecznie do Piaskownicy, że byla tam dokładnie rok temu w Lutym, ze swoim chłopakiem i że bosko.

Dziewięć godzin w pociągu z Krakowa, z żonką i jesteśmy w Sopocie na 24h. Zostawiamy bagaże i idziemy na obiad do Piaskownicy, bo przecież to pewniak i że z widokiem na morze i w ogole. Idziemy, mijamy Bulaj, mijamy bodajże Plażę Piratów, wieje, zimno, zastanawiamy się czy to tu.... Nawet, trochę się zmartwiliśmy. Ale jest! Oto jest. Uf. Drewaniany dom na plaży, z przepięknym widokiem na morze. Ale czad! Ale zaraz zaraz... Nie pali się w lokalach więc super, bo nie śmierdzi się dymem z papierosów... W Piaskownicy z kolei przesiąka się dymem z kuchni. Cała knajpa poprostu śmierdziała spalonym olejem. Ale cóż. Może z racji wiatrów i ciśnienia mają problemy z wentylacją. Damy radę, przecież mają rewelacyjne jedzenie. Że warto. Żonka kaczkę (bo przecież znajomi polecali) a ja dorsza, bo przecież nad morzem jestem. I żurek! Bo żurek kocham i spróbuję. Żurku nie dostałem, bo Pani zapomniała, kaczka bez rewelacji, a dorsz zwyczajny. Ale pieczone ziemniaczki super! A Piaskownica... czy ja wiem? Ja nie wrócę.
Moja ocena
obsługa: 2
 
menu: 4
 
jakość potraw: 4
 
klimat i wystrój: 3
 
przystępność cen: 3
 
ocena ogólna: 3
 
3.2

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Prawda,cala prawda.Jedzenie,do zjedzenia,ale obsluga...FATALNA!!!!
Panienka bez ikry,bez pojecia o pracy za barem...Masakra!
Bylismy na piwku na poczatku kwietnia i tylko ze wzgledu na obsluge barmanki juz tam chyba nie wrocimy.A szkoda,bo klimat super...
Moze czas pomyslec o doswiadczonej pracownicy,milej i obrotnej,bo ta to napewno sie na to stanowisko nie nadaje...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
heh raz czekałem na dorsza i sie nie doczekałem bo dostał go ktoś inny, moja partnerka zdązyła juz zjesc swoj obiad, a ja czekalem dalej jak frajer, poprosilem o zwrot kasy i do widzenia! wyszedlem glodny. a to ze zapominaja o zupie to normalka, nawet jak za nia zaplacisz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry