Widok

Ed Sheeran - Gdańsk 2024

Rozrywka Temat dostępny też na forum:
[lead]Po wyprzedaniu biletów na koncerty w Warszawie z zeszłego roku, Ed Sheeran wraca do Polski! Artysta wystąpi 12 i 13 lipca 2024 r. na Polsat Plus Arena Gdańsk. Koncert w Gdańsku to nie lada gratka dla fanów Eda Sheerana. Artysta słynie z energetycznych występów i z pewnością porwie publiczność do tańca.[/lead]• 16:00 - Otwarcie bram• 18:00-18:30 - Występ otwierający: Dawid Tyszkowski• ...
więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ciekawe jakie ceny

Ale ja tam tego nie lubię. Gość jest pewnie 50x bardziej znany albo więcej niż podsiadło czy sanah a cena pewnie będzie z 1.5-2x najwyżej większą. Więc zastanówcie się ile płacicie tym waszym polskim 'artystą'. Zresztą ja nic nie płacę ale tak tylko pisze aby pomyśleć o tym
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 23

M

Stać mnie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Dlaczego uważasz, że polscy artyści powinni mniej zarabiać?

Jeżeli potrafią wyprzedać cały stadion to znaczy, że ceny są rynkowe.
Żal, że polscy twórcy nie mogą się przebić i pokazać Polskiej kultury w mainstreamie. Ja życzę im światowych sukcesów i ani trochę mnie nie boli, że zarabiają. Tym bardziej, jeżeli ktoś uznaje to za wartosciowe i płaci za bilety.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Hmm

"Żal, że polscy twórcy nie mogą się przebić i pokazać Polskiej kultury w mainstreamie." To akurat ciekawe, bo wspomnieni polscy artyści raczej w innych rejonach nie brylują. Generalnie uważam, że zarówno polski, jak i zagraniczny pop to dno, z którego, oprócz finansowego zadowolenia, ciężko się wydostać :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Niezgodzę się

Mamy artystów i celebrytów. Utalentowany artysta jest w stanie przemycić sztukę do komercji. Pasją się nie najesz, trzeba zarabiać. Jeżeli żyjesz z muzyki to musisz grać to czego ludzie chcą słuchać, to jest właśnie pop. Ważne, żeby na tym nie poprzestać.
O celebrytach nie ma co dyskutować...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pewnie

Super, że zarabiają. Odpowiem Ci, że nie są się w stanie przebić bo w skali świata taki Pan Podsiadło jest średniakiem. W skali Polski jest gwiazdą. Nie piszę tego z zawiści. Takie są niestety fakty.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

kto pytał?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

mapa miejsc?

skąd mam wiedzieć za co właściwie płacę? czym rożnią się trybuny 544 od 444 i 344
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Numerami

Numerami się różnią hahahaha
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Polecam zerknąć na fansale

Są jeszcze dostępne bilety z drugiej reki
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

dziś do 18 nawet do -50% na fansale właśnie

chyba nie pykło ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie znam czlowieka

kto to jest ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Porwie do tańca ?

Chyba artyści wam się pomylili. Z tą energetyką to też przesadzacie, zobaczycie trochę nuda
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry