Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Angelika - ocena Pan Michał świetnie doradził przy wyborze, do tego szybka realizacja....
~Angelika
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 29 lutego 2024

Gdańsk Zaspa - ocena Całkowicie nieprofesjonalna firma. Brak szkolenia, błędne zaprogramowanie...
~Gdańsk Zaspa
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 5 stycznia 2024

małgorzata - opinia Profesjonalni , można na nich polegać .
~małgorzata
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 22 marca 2023

Paweł - opinia wątek zamknięty Niesamowita firma. Przez ponad 2 miesiące nie mogłem sobie poradzić z...
~Paweł
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 21 grudnia 2021

Danuta - opinia wątek zamknięty Profesjonalna i miła obsługa, rzetelne doradztwo
~Danuta
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 20 sierpnia 2021

Eliza - opinia wątek zamknięty Kupiłam terminal z kasą Pospay jestem bardzo zadowolona zarówno ze...
~Eliza
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 27 kwietnia 2021

Krzysztof - opinia wątek zamknięty Wszystko sprawnie i profesjonalnie. Kupiłem kasę fiskalną i jestem z niej...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 3 września 2020

grzegorz - opinia wątek zamknięty polecam tą firmę, pełen profesjonalizm od momentu przygotowania oferty aż po...
~grzegorz
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 13 grudnia 2019

Adam - opinia wątek zamknięty Bardzo miła obsługa i dobre ceny
~Adam
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 22 listopada 2019

Martyna - opinia wątek zamknięty Jestem pod wrażeniem zaangażowania w obsłudze klienta. Ceny także bardzo...
~Martyna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 14 listopada 2019

Profesjonalnie i bezstresowo wątek zamknięty Zakup kasy fiskalnej w tej firmie to przyjemnosc. Bardzo mily i profesjonalny...
~Malgorzata
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 grudnia 2017

Sczerze polecam wątek zamknięty Nie musiałem nigdzie jeździć. Księgowa powiedziała, że muszę mieć kasę...
~Kuba
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 czerwca 2017

Pełen profesjonalizm wątek zamknięty Powiem krótko- uważam , ze duzo firm powinno uczyć sie podejścia do klienta...
~Joanna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2017

Polecam wątek zamknięty W waszym podejściu do klienta najbardziej podoba mi się to , że zawsze mogę...
~Aneta
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 kwietnia 2017

Wszystko w porządku wątek zamknięty Od Ediksona zakupiłem już 3 kasy. Nie miałem nigdy żadnych problemów, dużo...
~Dawid
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 marca 2017

Zadowolony klient wątek zamknięty Kupując swoją pierwszą kasę i nie mając zielonego pojęcia o nich poszedłem do...
~Janek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 lutego 2017

kasy fiskalne wątek zamknięty Jestem zadowolony z obsługi technicznej jak i z zakupionej kasy fiskalnej....
~Piotr
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 marca 2016

Rzetelna firma wątek zamknięty Z Panem Łukaszem i całą firmą współpracuje się znakomicie. Wziąłem dwie kasy...
~Roman
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 lutego 2016

polecam wątek zamknięty Profesjonalna usługa, podejsćie do klienta, obsługa klienta, dobre ceny.
~K
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 września 2015

Subiekt GT problem wątek zamknięty Firma jako jedyna potrafiła sobie poradzić z problemem z raportami w...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 maja 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry