Przyjemne miejsce do spędzenia czasu z rodziną zarówno aby obejrzeć ich wystawę, a także chodząc na cykliczne warsztaty. Zdecydowanie, polecam rodzicom którzy chcieliby aby ich pociechy aktywnie, a nie przed telewizorem spędziły czas:)