Widok

Efektywne kursy, szkolenia czego się teraz uczycie?

Chciałabym wykorzystać nie tylko czas kwarantanny, ale także mój urlop macierzyński na wartościowe kursy. Chciałabym podszkolić swój język angielski oraz zacząć się uczyć niebawem włoskiego.
Myślałam też nad jakimś kursem z finansów, ale sama nie wiem. Ukończyłam studia kosmetyczne i chciałabym otworzyć w przyszłości swój salon a w danej dziedzinie jestem zielona.
Z góry dziękuje za komentarze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam angielski z Enlinado - dwa tygodnie temu trafiłem na Darka lekcje na fb i prezentuje bardzo ciekawe podejście do nauki angielskiego poprzez naukę 500 zwrotów :)


Dzisiaj już pisałem z kilkoma Native Speakerami z UK i USA (bezpłatnie) i oprócz podszlifowania angielskiego można tez dowiedzieć się wiele innych ciekawych rzeczy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

uczę się od kilku dni muszę przyznać, że bardzo fajna metoda nauki. Dlugo czegoś takiego praktycznego szukałem. Ja mam na naukę języka rok, ale tutaj dzięki praktyce zaczynam mówić co jest dla mnie dziwne, bo nie przejmuje się gramatyką tylko gadam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Super, właśnie widziałam darmową lekcję kursu i bardzo mi się podoba taka metoda nauki.
W wolnym czasie dużo czytam, staram się zaczac oglądać filmy z napisami.

Staram się też brać udział w różnych webinarach i tak czas mi mija. :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja też dołączam do pytania, bardzo chciałabym podszkolić swoją komunikację w języku angielskim. Długo się zbierałam do nauki, ale powiedziała sobie dosyć, teraz jest wiele zwolnień a nie chciałabym, żeby brak umiejętności komunikacji po angielsku u mnie był tym powodem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja uczę się księgowości z Eweliną i ze skutecznych kursów księgowości. Na pewno znajdziesz na facebook :)

Wiem coś o urlopie ja na macierzyńskim uczylam się angielskiego i polecam, bo zaczynałam w sumie od zera mam fajnie rozpisane w zeszycie czasy itp :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja wróciłam do nauki angielskiego po 15 latach sama nie wiem jak to możliwe, ale zmotywowałam się i zaczęła mi się pododbać taka nauka jak później oglądam coś i większość rozumiem. - po angielsku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zdecydowanie stawiam na naukę języka, ten czas chce jak najbardziej efwektywnie wykorzystać jeżeli chodzi o komunikację.

Bardzo mi zależy na przełamaniu się do rozmowy, czuje że zatrzymałam się na poziomie B1-B2, ale jak mam z kimś porozmawiać to się boję.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja stawiam na szkolenia językowe, ale też dużo kursów typowo pod mój zawód. Biorę uział teraz w różnych konferencjach itp za które mam zaświadczenia.
Być może ktoś powie, że mało warte ale dosyć fajne są te szkolenia z maca, jeżeli się uczy w przedszkolu lub szkole. :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja zaczynam od nauki języka angielskiego i przechodzę do nauki języka Włoskiego . Za rok jadę do Uk do pracy a jeżeli chodzi o naukę włoskiego to mam tam rodzinę i nie ukrywam , że chciałabym im zaimponować moją znajomością języka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja się uczę na razie języka niemieckiego, ale za jakiś czas biorę się za angielski.

Chcicałabym bardzo zacząc posługiwać się umiejętnie językiem angielskim, mam nadzieje że w końcu się przełaamę.

Oprócz tego troche zaczynam naukę projektowania wnętrz, ale nie jest to porosta droga. Moim marzeniem było się tego nauczyć jednak na studia trafiłam gdzie indziej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja mam motywację i myślę, że wezmę się za kursy językowe później szkolenia potrzebne do pracy i myślę, że tak mi będzie mijał czas
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja też jestem ciekawa czego się jeszcze uczycie, myślę że ten czas warto wykorzystać efektywnie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja angielskiego i niemieckiego nie wyobrażam sobie teraz funkcjonować bez znajomości tych języków. Miałam wiele podejść do nauki języka i szybko traciłam motywację, ale u mnie sprawdziła się nauka angielskiego metodą wałkowania.
Polecam sprawdzić :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja aktualnie poszerzam swoją wiedzę odnośnie pedagogiki zabaw - piszę pracę licencjacką.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja się zastanawiam czy połączyć naukę dwóch języków na raz chodzi mi o naukę niemieckiego i włoskiego. Czy skupić się najpierw na nauce jednego później przejść do drugiego.
Moim celem jest znajomość 5 języków w stopniu komunikatywnym bardzo mi na tym zależy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja na razie stawiam swój wolny czas na naukę języka. Tutaj widziałam ciekawą propozycję nauki i tego jak efektywnie spędzić czas podczas kwarantanny https://enlinado.pl/ogolna/co-robic-w-domu-w-czasie-kwarantanny/
Przez dlugi czas walczyłam z nauką języka i uważałam, że nie jest mi ona do niczego potrzebna. Myliłam się i to znacznie, bo nauka języka angielskiego jest potrzebna teraz niemal wszędzie.
Jak na razie jestem bardzo pozytywnie nastawiona i uczy mi się bardzo przyjemnie.

Myślę też nad kursami z finansów itp może ktoś coś poleci?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Uczę się od miesiąca języka angielskiego a od tygodnia z tym kursem, bardzo dużo mi rozjaśnia. Super metoda nauki, bardzo się cieszę że na niego trafiłam.
Uczę się też języka francuskiego i muszę przyznać, że początki są trudne, ale dam rade!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja tydzień temu zaczęłam naukę z kursem Enlinado i jestem bardzo zadowolona, duża dawka wiedzy i motywacji. Polecam także lekcje na facebook świetna sprawa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja też niedawno zacząłem naukę, moim zdaniem tak każdy powinien zaczynać.Da się zarazić pasją do nauki a nie jak w szkole zniechęcać. Takie nowatorskie podejście dzięki któremu przełamuje się w końcu do rozmowy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziękuje, zaczynam naukę angielskiego od zera zawsze było coś ważniejszego a teraz postanowiłam na poważnie zacząć się uczyć tego języka :))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Super, właśnie obejrzałem darmową lekcję według mnie super.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja długo tkwiłam w miejscu, dzieci praca dom. Praca, której nie nawidziłam na samą myśl mam złe wspomnienia i odruchy wymiotne. Dużo się zmieniło jak poznałam swojego partnera a on zaraził mnie doskonaleniem siebie, chęcią rozwoju nauką.
Nauką języków, dał mi pasję ogormnie jestem wdzięczna za wszystko co dla mnie zrobił.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gratuluje, ja teraz jestem w tym miejscu gdzie pragnę zmian..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja wszystkiego po trochu, ale muszę zacząc się skupiać na jednej rzeczy i robić to dobrze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja się uczę remontowych rzeczy, kupiłem mieszkanie i podpatruje jak mój tata robi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja ciągle lekcje online - studia. A tak to myślę nad nauką języka, bardzo chciałam w wakacje wyjechać do Holandii do pracy, Teraz zobaczymy jak to będzie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dołączam się do tematu -chętnie poznam wasze propozycje bardzo chciałabym zmienić swoją pracę. Od kiedy pamiętam to pracuje w jednym sklepie zaczęło się przed ślubem a teraz wiadomo boję się stracić pracę o kredyt. Nie mam też skończonych studiów, dlatego bardzo ważna jest dla mnie umiejętność języka itp..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

a jakie książki polecacie takie, które zrobią nam rewolucje w głowie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jestem na urlopie macierzyńskim i też uczę się angielskiego, bardzo polecam ten czas wykorzystać trochę dla siebie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja też i właśnie przymierzam się do zrobienia czegoś dla siebie, moja Kamilka ma już 7 miesiecy trochę mogę ,,odsapnąć''
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zaczynam wspólną naukę języka angielskiego z córką :)

Dużo ćwiczymy, bawimy się i mija czas, jestem na zwolnieniu to ten czas wykorzystuje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo podziwiam za taką postawę, mam wrażenie że rodzice teraz są bardziej świadomi i chcą umożliwić dziecku naukę jak najwcześniej i bardzo dobrze. Moja siostra też uczyć się z córką przez zabawę i robi genialne postępy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jadę za pół roku do Stanów nie mogę się doczekać, ale też przeraża mnie fakt że nie znam dobrze języka. Jadę z moim narzeczonym, bardzo długo czekaliśmy na ten wyjazd, ponieważ nie jest on w celach turystycznych tylko narzeczony jedzie tam do pracy, przede mną też trudna decyzja rzucenia wszystkiego i wspólnego wyjazdu. Sama nie wiem jak sobie poradzę czy znajdę jakąś pracę dla siebie mam peełno obaw.

No to wiadomo czego ja się mogę teraz uczyć :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zazdroszczę to moje marzenie od dzieciństwa, może kiedyś się spełni. Trzeba wierzyć w marzenia, ale też trzeba być realistą. Koszty wyjazdu są dosyć spore ja nie zaglądam nikomu do portfela, ale na pewno przygoda niezapomniana.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Marzenia się realizuje, może nie za rok za dwa ale za kilka się uda spełnic :))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

może ktoś odkładał przez dluższy czas :))

Ja też najchętniej bym teraz gdzieś wyjechał jakby tylko się dałl..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

to jest najwieksze marzenie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

jak sobie radzicie? Ktoś stracił pracę z was?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak u waszych dzieci udziela się stres przed maturą?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zawsze nauka języków będzie potrzebna gdzie by się nie pracowało. Warto też wybrać jakieś szkolenia doskonalące przełamywanie się do wystąpień publicznych itp. Oczywiście zależy kto gdzie chce w przyszłości pracować.
Odnośnie nauki języka angielskiego to tutaj widziałam też bardzo fajny wpis https://forumnauka.pl/forum-jezyk-angielskie/hinative-jak-to-dziala/
Nabrałam motywacji i chęci i wiem, że w domu dam radę się nauczyć języka angielskiego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Aktualnie doszkalam się z zakresu sprzedaży https://integritysolutionspoland.pl/szkolenia-sprzedazowe-gdansk/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Warto się szkolić zdecydowanie. Często są to różnego rodzaju kursy związane z wykonywaną pracą, aby podwyższać swoje umiejętności. Bardzo ważna jest też znajomość języków obcych. Angielski to wiadomo, najbardziej popularny. Jeśli ktoś ma zaległości ze szkoły, to zawsze można się douczyć jeśli tylko się chce. Ostatnio na https://wiadomosci.ox.pl/jak-dobrze-znamy-jezyki-obce-w-porownaniu-z-reszta-europy,59048. czytałam o tym, jak my Polacy wyglądamy na tle Europy jeśli chodzi o znajomość języków obcych, interesująca lektura. Oczywiście język angielski przoduje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzisiaj sprzedaż jest kluczem do rozwoju firmy - bez sprzedaży nie ma pieniędzy. Klienci są coraz bardziej świadomi i oczekują pomocy od sprzedawcy, a nie nachalnej sprzedaży. Odpowiednie podejście i zrozumienie klienta to klucz do sukcesu. Tego własnie nauczysz się na szkoleniu sprzedażowym Integrity Solutions https://integritysolutionspoland.pl/szkolenia-sprzedazowe-krakow/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pracując w branży kontroli jakości, widzę jak angielski staje się wręcz fundamentem pracy z dużymi firmami. Postanowiłem wysłać dziecko na dodatkowe zajęcia, by podszkoliła sobie ten język obcy. Tu polecono mi szkołę https://earlystage.pl/pl/szkola/gdynia , gdzie w małych grupkach, dopasowanych wiekowo, odpowiednio uczą angielskiego. I efektownie to im wychodzi, bo w pół roku, moja córka znacznie płynniej się wypowiada i to na różne tematy. Cenowo też wypadają fajnie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli zastanawiacie się nad kursem językowym to mogę polecić https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezykowe/hiszpanski/online, gdzie rozpoczniecie swoją przygodę z językiem hiszpańskim od podstaw, ale nie tylko na kursie online.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kursy i szkolenia podnoszą nasze kwalifikacje, dlatego warto się na nie zdecydować. Wiele do zaoferowania, w tym wysoką zdawalność egzaminów, ma Ośrodek Szkoleniowy Kontimex https://www.kontimex.com/o-nas Warto zapoznać się z ofertą i ustalić dla siebie dogodny termin.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Czas wolny

Jak nauczyć się prowadzić sklep internetowy (11 odpowiedzi)

Jestem tutaj nowa, także bardzo proszę o wyrozumiałość Pomagam tacie rozkręcić jego biznes...

Polecicie jakąś dobrą książkę? (33 odpowiedzi)

Hej, szukam nowej i ciekawej lektury. :) polecicie coś?

narty we Włoszech (3 odpowiedzi)

czesć , szukam towarzystwa do wyjazdu na narty w Dolomity w marcu. Mam fajna miejscówkę , ale nie...

do góry