Widok

Efektywność zabiegów - depilacja po 10 zabiegach

Niestety jestem niemile zaskoczona. Wykupiłam pakiety z nadzieją że efekty utrzymają się choć na kilka miesięcy. Pieniądze wydane a po 10 zabiegach efektu nie widać. Dość tego, gdy poprosiłam o wyjaśnienia, usłyszałam, że nikt nie zagwarantuje mi 100% depilacji. Ostrzegam klientki obecne i przyszłe, włoski nie odrastają tylko wtedy gdy nadal co 3 tygodnie będą wykonywane zabiegi. Po 10 zabiegach i 2 miesiącach przerwy, mam zarost jak na początku.
Moja ocena
oferta: 3
 
obsługa: 5
 
jakość usług: 1
 
klimat i wystrój: 5
 
komfort: 5
 
przystępność cen: 5
 
ocena ogólna: 2
 
3.7

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu

Pani Katarzyno,
Skuteczność zabiegów trwałej depilacji zależy od wielu czynników, m.in. cyklu wzrostu włosów, koloru skóry i włosa, a także od indywidualnych uwarunkowań organizmu, jak gospodarka hormonalna czy skłonności genetyczne. Minimalna ilość zabiegów, które należy wykonać to ok 7-10, ale zawsze na bieżąco obserwujemy postępy zabiegów i jeśli włoski odrastają zalecamy kontynuowanie terapii, aby uzyskane efekty były trwałe. Każdy organizm jest inny i na różne zabiegi reaguje inaczej. Podobnie jest w przypadku wszystkich zabiegów kosmetycznych, w których chcemy osiągnąć trwałe efekty. Bardzo zależy nam na zadowoleniu każdego z naszych klientów. Zapraszamy na kontynuację zabiegów. Na pewno razem znajdziemy dla Pani najlepsze rozwiązanie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry