Ego Sopot

Kluby, dyskoteki Kluby nocne

Sopot, Bohaterów Monte Cassino 53

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
srednio.... wątek zamknięty bylam tam wczoraj ze znajomymi. Obsluga fatalna czekalam na to az ktos...
~Kobieta
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 7 marca 2010

super club mega klimacie wątek zamknięty Niemiałem w planach aby iśc tym razem do ego bo zawsze tam...
~Alan
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 14 marca 2010

ech. wątek zamknięty prymitywna i zwyczajnie chamska ochrona, podejście do klienta pozbawione...
~Dziewczyna
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 12 marca 2010

Żenada wątek zamknięty Byłam wczoraj w tym klubie i oceniam go jako ŻENUJĄCY! Na samym początku...
~Madzia
4

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 24 stycznia 2010

Dlaczego tak mnie traktujecie ? wątek zamknięty Witam , ogólnie byłem waszym zagorzałym fanem , ale kiedy dwukrotnie...
~Krzysiu
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 3 lutego 2010

tom - opinia wątek zamknięty A mi sie tam super podoba. ostatnia sobota byla poprostu najlepsza. 2...
~tom
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 8 lutego 2010

stanowczo na tak! wątek zamknięty nareszcie jest w sopocie miejsce gdzie mozna sie sie dobrze pobawic do...
~Boo
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 3 stycznia 2010

Bolek - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony z obsługi klubu, zaczynając od nowej Pani...
~Bolek
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 1 stycznia 2010

zawiodlam sie!!! wątek zamknięty mial to byc nie zapomniany wieczor panienski mojej siostry. a wiadomo ze jak...
~Martyna
3

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2009

mmmm wątek zamknięty ja stawiam na blond kelnerke heheh mogłaby mi serwowac drinki w domu :]
~jaro
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 25 grudnia 2009

naprawde super klub w mega klimacie wątek zamknięty Chodzę do Ego przynajmniej co dwa tygodnie lub nawet jak mam czas to co...
~kamil
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 20 grudnia 2009

jestem tylko na tak wątek zamknięty Nareszcie jakies dziewczyny na barze!!!jestem jak najbardziej na tak!jedna...
~Michał
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 13 grudnia 2009

Najs wątek zamknięty Fajny klub, jeden z niewielu w 3City, z ktorego nie wyrzucili mnie z...
~unkle.tee
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 12 grudnia 2009

BRAK KLIMATYZACJIIII !!!!!!!!!!!! wątek zamknięty Klub jest extra, muzyka hmm dawno się tak dobrze nie bawiłam ale nie do...
~szila
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 4 grudnia 2009

fajny klub wątek zamknięty Wystrój niebanalny, miła obsługa, muzyka ogólnie ok, choć czasem rzeczywiście...
~carnaby
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 2 grudnia 2009

Niezapomniane chwile wątek zamknięty Bardzo udana zabawa. Świetna muzyka. Miałam podły dzien i nie myślałam że...
~Sylwia
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 25 listopada 2009

więcej takich miejsc wątek zamknięty Zaj... Naj... Su... ....SUPER IMPREZOWNIA
~Maciek
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 28 listopada 2009

Cóż powiedzieć ... wątek zamknięty Ok lokalizacja petarda ! wystrój taki sobie ale już lepiej niż na starcie ,...
~Artur
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 27 listopada 2009

Wielka ściema! wątek zamknięty Wielka ściema! Na stronie piszą, ze wstęp do lokalu jest za...
~Pablo
3

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 17 listopada 2009

Jak najbardziej na tak. wątek zamknięty Bardzo fajny klub ,bez dziwnej "Sopockiej spinki" (wiadomo o co chodzi) muza...
~M
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 18 listopada 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
190

postów

133

wątków

do góry