Widok

Eko Rai

Osowa Temat dostępny też na forum:
Osowa to miejsce do życia dla osób, które szukają lokalizacji poza ścisłym centrum, w klimacie przedmiejskiej dzielnicy, a jednocześnie dobrze skomunikowanej z Trójmiastem. Tu jest to możliwe ze względu na bliskość obwodnicy Trójmiasta. Rejon wokół ulicy Hery jest częściowo zabudowany domami jednorodzinnymi i niskimi kompleksami wielorodzinnymi. Jest tu jednak nadal sporo miejsca na spacery i aktywne spędzanie czasu. Eko Rai to osiedle składające się z sześciu trzykondygnacyjnych budynków ...
więcej o inwestycji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Gorąco polecam osiedle RAI

Osiedle spokojne i dobrze zorganizowane. Tarasy i balkony ogromne, na pewno zapewniają komfort i trochę własnej przestrzeni. Wykonanie mieszkań z materiałów bardzo dobrej jakości. Deweloper godny polecenia, wszystko można z nim dogadać przed jak i po zakupie mieszkania. Współpraca oraz pomoc po gwarancyjna również zapewniona.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 20

RAI -BARDZO ŁADNE OSIEDLE...

..ALE NASZ "NOWY HORYZONT" JEST NAJLEPSZY!! PEŁNA INFRASTRUKTURA,ZAPEWNIONE MIEJSCA PARKINGOWE,DLA CHĘTNYCH HALE GARAŻOWE,(tańsze niż na innych osiedlach),PLAC ZABAW DLA DZIECI,PRZEDSZKOLE,FITNES,SKLEPY,POCZTA,APTEKA,RESTAURACJA,MEDYCZNE,KORTY TENISOWE,MYJNIA SAMOCHODOWA...ZIMĄ ODŚNIEŻANE CAŁE OSIEDLE.WSPÓŁPRACA Z ZARZĄDEM I DEWELOPEREM-BEZ ZARZUTU.DO CENTRUM NA SZCĘŚCIE AŻ 7 KM. JEST PIĘKNIE ! ŻYCZĘ MIESZKAŃCOM RAI-U WSZYSTKIEGO DOBREGO. POZDRAWIAM.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 14

Niestety osoba która pisała ten komentarz jest prawdopodobnie z firmy raj
Prawda jest taka że bloki są notorycznie zalewane z uwagi na błędy w sztuce budowlanej
Masa niedoróbek
Kilka dni po oddaniu bloku zapadły sie klatki wejściowe do bloków
Grzyb w piwnicach
Na domiar tego opieszałość raj nie zna końca
Są bardzo mili ale tylko do czasu..... kiedy sie nie podpisze umowy i nie wpłaci pieniążków potem czar pryska
Żałuję bardzo że kupiłam to mieszkanie ale jeśli ktoś nie wierzy w to co piszę przekona sie bardzo szybko
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzień Dobry
planuję kupić mieszkanie u tego dewelopera, ze względu na dogodną dla mnie lokalizację, ale troszkę ostudziły mój zapał opinie. Czy rzeczywiście jest tak źle ? Czy coś po roku uległo zmianie ? Jak to się ma do innych deweloperów ? Będę wdzięczna za informacje . Pozdrawiam serdecznie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie Polecam

Proszę pojechać i zobaczyć : Popękane izolacje przy bramach garażowych.Izolacje pionowe piwnic zle wykonane ( wilgoć w miszkaniach na parterze) Brak drenażu opaski wokół budynków a ziemia to glina.Brak wiatrołapów na klatkach schodowych.Brak ciepłomierzy na instalacji CO. Jakość wykonania prac elektrycznych( odpadały lampy w halach garażowych).Proszę się trzymać z dala od firmy Rai
popieram tę opinię 24 nie zgadzam się z tą opinią 7

stanowczo nie polecam

Niespełna dwa lata po wprowadzeniu się do 4 rodzinnego domu wybudowanego przez RAI nasza wspólnota musiała wymienić piec. Piec był źle dobrany, Był w stanie ogrzać mieszkania, ale nie był w stanie podgrzać wody dla 4 rodzin, Pracował na max i się spalił. RAI nie przyznał się do błędu. Zaoszczędzili na nas wstawiając mniejszy piec. Dziwię się, bo dla przedsiębiorstwa to nie są duże pieniądze, ale dla 4 rodzin tak. Eksperci od CO twierdzą , że RAI wstawił niewłaściwy piec. Firma oszczędza też na wykończeniu. Kafelki na balkonach odpadają. Nie polecam firmy. Są niesolidni,nie potrafią przyznać się do błędów, niechętni do naprawienia tego co zepsuli.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 2
Niestety OSIEDLE RAI jest rajem tylko z nawy a reszta katastrofa .Zgadzam sie w 100 % w Przemkiem grzyb w mieszkaniach na parterze oraz halach garażowych (wystarczy podejść do mieszkańców spytać pewnie chętnie potwierdzą ) współpraca z administratorem Aktą tragiczna a wszelkie reklamacje sa traktowane po macoszemu lub wogóle nieuwzgledniane .Zpraszam do rozmowy z mieszkańcami w celu potwierdzenia .
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 6
Proste i łatwe zmienić Administratora AKTA i będzie łatwiej. Mieszkam na parterze od 3 LAT zero wilgoci , zero grzyba, hale garażowe czyściutkie. No tak ale u Nas inny administrator i budynki później stawiane:)) Ale mieszka sie super.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 4

Potwierdzam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

również polecam :)

mieszkania wykończone w dużo lepszym standardzie niż u innego dewelopera, u którego kupiłam poprzednie mieszkanie. Nie zgodzę się z poprzednimi opiniami. Jak oszczędza się na ogrzewaniu nie wietrząc mieszkania, to samoistnie wilgoć nie wyparuje. No niestety.
Kontakt z deweloperem jest bardzo dobry, drobne poprawki jakieś pęknięcia ... bardzo szybko wykonane. Nie mam zastrzeżeń, a nawet polecam.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 15
Zgadzam sie z wypowiedzią Kasi. Kontakt z deweloperem super, jak do Niego miło On do Ciebie także , zresztą super kontakt z kierownikiem budowy i super Panem Łukaszem. Polecam RAI
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 10
Kontakt super do czasu podpisania umowy, potem wszyscy mają klienta głęboko w powazaniu! Blok oddany do użytku a pełno niedociągnięć! W klatce podłoga zapadła się o 0,5 cm.
NIE POLECAM! NIE POPELNIAJCIE TAKIEGO BLEDU KUPUJĄC NA RAI!!!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

Potwierdzam
Grzyb
Niedociągnięcia
Zapadnięte klatki wejściowe
Notoryczne zalewania bloków!!!
Nie polecam!!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dokładnie tak jak pisze przedmówca
Nie polecam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jest połowa 2019 r. - czy nadal jest tak źle z mieszkaniami RAI? Przymierzam się do kupna nowego mieszkania a po przeczytaniu powyższych opinii mam wątpliwości co do tego dewelopera.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Powiem tak, ogólnie mi się mieszka się dobrze... Mój blok jest ok, jak dla mnie minusem jest projekt osiedla, typowo blok na bloku, w dodatku te płyty ażurowe na dojazdach do bloków to tragedia. Design bloków zmienił się też, raczej wyglądają mało atrakcyjnie. Ciężko jest teraz coś kupić, życzę dobrych wyborów
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Uczą się na błędach i coraz lepiej to wygląda, ale i tak kombinują gdzie się da
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry