Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Stanisław - ocena nowy temat Świetny kontakt z klientem, cierpliwie wyjaśnienie wszelkich niejasności...
~Stanisław
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 8 sierpnia 2024

Eliza - ocena Gorąco polecam Pana Mariusza. Cały proces uzyskania kredytu był dla nas...
~Eliza
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 13 maja 2024

Bartłomiej - ocena Polecam Pana Mariusza w 100%. Doskonała znajomość ofert, profesjonalna pomoc...
~Bartłomiej
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 28 kwietnia 2024

Katarzyna - ocena Pan Mariusz to bardzo kompetentny i profesjonalny doradca kredytowy....
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 19 kwietnia 2024

Przybysz Karol - ocena Bardzo polecam Pana Mariusza!
~Przybysz Karol
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 12 kwietnia 2024

Anna - ocena Gorąco polecam usługi Pana Mariusza. Pełen profesjonalizm i indywidualne...
~Anna
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 8 marca 2024

Wiktor K - ocena Serdecznie polecam współpracę z Panem Mariuszem. Zaprezentował się jako...
~Wiktor K
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 15 lutego 2024

Marta - ocena Polecam. Pan Mariusz to pomógł przejść przez cały proces zakupu mieszkania...
~Marta
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 11 grudnia 2023

Mariusz Balcerak - ocena Polecam usługi Pana Mariusza. Fachowe doradztwo dla kredytu hipotecznego i...
~Mariusz Balcerak
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 8 grudnia 2023

Sylwia - ocena Chciałabym serdecznie polecić Pana Mariusza! Pan Mariusz zdobył moją sympatie...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 7 grudnia 2023

Ewelina - ocena Najlepszy doradca z jakim współpracowałam - kredyt 2% przyznany w 3 tygodnie....
~Ewelina
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 23 listopada 2023

Kateryna Kolpysh - ocena Bardzo polecam Pana Mariusza. Szybko і profesjonalnie przeprowadził przez...
~Kateryna Kolpysh
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 21 listopada 2023

IŁ - ocena Serdecznie polecam współpracę z Panem Mariuszem. Bezproblemowy, szybki i...
~IŁ
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 19 października 2023

Monika - opinia Pana Mariusza cenię za rzetelną wiedzę oraz odpowiedź na każde pytanie jakie...
~Monika
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 5 września 2023

Julia - opinia Gorąco polecam. Jestem już szczęśliwą posiadaczką własnego mieszkanka. Pan...
~Julia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 5 września 2023

Hanna Lubowicz - opinia Gorąco polecam Pana Mariusza. Doświadczenie, wiedzą, przekaż informacji jest...
~Hanna Lubowicz
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 13 sierpnia 2023

Magdalena Rychlicka - opinia Bardzo polecam Pana Mariusza. Dziękuję Panu za cierpliwość i odpowiedź na...
~Magdalena Rychlicka
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 12 sierpnia 2023

Paulina - opinia Mega polecam usługi Pana Mariusza! Wszystko przebiegło szybko i pomyślnie....
~Paulina
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 26 lipca 2023

Mateusz - opinia Polecam Pana Mariusza. Miła , ale przede wszystkim profesjonalna pomoc w...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 25 lipca 2023

Adrian - opinia Z Panem Mariuszem skontaktowałem się przypadkowo, gdyż szukałem doradcy do...
~Adrian
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 19 lipca 2023

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry