Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Monika - ocena nowy temat Pani Ewa pomogła mi w kredycie hipotecznym przy zakupie domu. Przeprowadziła...
~Monika
-

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 8 kwietnia 2024

Klient - ocena Po opiniach zdecydowaliśmy się na współpracę z Panią Ewą doradcą finansowym....
~Klient
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 28 listopada 2023

Filip - ocena Polecam Doradce pnią Ewę, bardzo konkretna osoba. Niezastapiona widza....
~Filip
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 11 listopada 2023

Klient - ocena Starając się o kredyt hipoteczny w pierwszej kolejności poszedłem do swojego...
~Klient
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 11 listopada 2023

Klinci - ocena Polecam wszystkim współpracę z doradcą kredytowym z Gdyni, pełen...
~Klinci
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 1 listopada 2023

Klient - ocena Z całego serca polecam Panią Ewę doradcę kredytowego z Gdyni. Pełen...
~Klient
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 31 października 2023

Tomek - opinia Mimo dobrych zarobków, postanowiłem skorzystać z pomocy doradcy kredytowego....
~Tomek
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 10 kwietnia 2023

Mateusz - opinia Bardzo polecam współpracę z Panią Ewą. Pani Ewa pracuje bardzo sprawnie, w...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 29 marca 2023

Klient - opinia Bardzo polecam współpracę z Panią Ewą. Pani Ewa pracuje bardzo sprawnie, w...
~Klient
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 28 lutego 2023

Marlena i Marcin - opinia Wraz z mężem bardzo się cieszymy, że trafiliśmy na Panią Ewę. Przeprowadziła...
~Marlena i Marcin
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 20 stycznia 2023

Marlena i Marcin - opinia Wraz z mężem bardzo się cieszymy, że trafiliśmy na Panią Ewę. Przeprowadziła...
~Marlena i Marcin
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 20 stycznia 2023

Wioleta i Jacek - opinia Do Pani Ewy trafiliśmy z polecenia.O kredyt postanowiliśmy się starać w...
~Wioleta i Jacek
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 30 września 2022

Marta - opinia Super! Udało się. Pani Ewa walczy do końca i wygrywa :)
~Marta
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 1 maja 2022

Aleksandra - opinia wątek zamknięty Najlepszy specjalista jakiego można sobie wyobrazić! Ogromny profesjonalizm i...
~Aleksandra
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 23 grudnia 2021

Tomek i Kasia - opinia wątek zamknięty Dziękujemy Pani Ewo. Wszystko zaczęło się w dniu kiedy drugi Bank odmówił nam...
~Tomek i Kasia
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 3 października 2021

Karolina S. - opinia wątek zamknięty Kiedy po raz trzeci odbiłam się od drzwi banku, skierowałam się do Pani Ewy....
~Karolina S.
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 15 lipca 2021

Joanna - opinia wątek zamknięty Pani Ewa jest profesjonalistą. Cały proces kredytowy trwał niecały miesiąc....
~Joanna
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 4 stycznia 2021

Agnieszka - opinia wątek zamknięty Pani Ewa to nie tylko świetny doradca, ale także człowiek ! Polecam każdemu...
~Agnieszka
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 11 maja 2020

Kamil - opinia wątek zamknięty Najlepszy doradca kredytowy w Trójmieście. Pani Ewa pomogła znaleźć...
~Kamil
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 3 grudnia 2019

polecam wszystkim wątek zamknięty Szczerze i z całym przekonaniem polecam Panią Ewę. Bardzo mi pomogła w...
~slawek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 20 sierpnia 2019

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry