Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Przemysław - ocena nowy temat Skorzystałem z usług doradcy kredytowego z Gdańska , ponieważ pozytywne...
~Przemysław
-

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 25 marca 2024

Klient - ocena nowy temat Polecem pomoc przy zakupie mieszkan na kredyt.
~Klient
-

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 25 marca 2024

Patryk - ocena Zdecydowanie polecam! Pomoc w uzyskaniu kredytu ogromna, dostałem odpowiedz...
~Patryk
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 25 listopada 2023

Elena - ocena Cieszę się, że udałam się po poradę akurat do Pani Ewy. Nie mogłam lepiej...
~Elena
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 24 listopada 2023

Klient - ocena Od znajomych dowiedziałam się o Pani Ewie. Pierwszy raz brałam kredyt,...
~Klient
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 22 listopada 2023

Dominik - ocena Pomoc w uzyskaniu kredytu na mieszkanie niezastąpiona, sam pośród tylu...
~Dominik
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 20 listopada 2023

Maciej - ocena Bardzo chcieliśmy podziękować Pani Ewie za pomoc przy otrzymaniu kredytu...
~Maciej
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 20 listopada 2023

Klient - ocena Mimo dobrych zarobków, postanowiłem skorzystać z pomocy doradcy kredytowego....
~Klient
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 19 listopada 2023

Klient - ocena Z całego serca polecam Panią Ewę doradcę kredytowego z Gdyni. Pełen...
~Klient
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 16 listopada 2023

Dominik - ocena Trafiłem do Pani Ewy z polecenia. Doradca krok po kroku wyjaśnił nam na co...
~Dominik
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 16 listopada 2023

Jacek - ocena Bardzo skuteczny doradca i konkretna osoba, kredyt został szybko załatwiony...
~Jacek
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 16 listopada 2023

Tomek - ocena Doradca kredytowy godny polecenia i zaufania to Pani Ewa. Bardzo pozytywne...
~Tomek
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 14 listopada 2023

Monika i Arek - ocena Mieliśmy przyjemność procesować nasz kredyt hipoteczny za pośrednictwem Pani...
~Monika i Arek
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 13 listopada 2023

Karol - opinia Pani Ewa najlepszy doradca kredytowy, nie miałem pojęcia od czego zacząć,...
~Karol
1

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 22 lipca 2023

Marcin - opinia Najwyższe noty za profesjonalizm i skuteczność. Szczerze polecam.
~Marcin
1

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 25 kwietnia 2023

Klientka - opinia Wraz z mężem bardzo się cieszymy, że trafiliśmy na Panią Ewę. Przeprowadziła...
~Klientka
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 31 marca 2023

Adam - opinia Zainteresowałem się zakupem mieszkania, oferta w moim banku była dobra ale...
~Adam
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 17 marca 2023

Klient - opinia Z żoną postanowiliśmy kupić mieszkanie w Gdańsku. Postanowiliśmy skorzystać z...
~Klient
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 27 stycznia 2023

Karolina - opinia wątek zamknięty Do Pani Ewy trafiliśmy po przeglądaniu ofert wielu doradców kredytowych w...
~Karolina
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 19 lipca 2021

Dorota i Sławek - opinia wątek zamknięty Polecam Panią Ewę z czystym sumieniem. Bardzo szybkim czasie udało się...
~Dorota i Sławek
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 11 lutego 2021

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry