Widok

El-Car to najlepsza szkoła jazdy!!! Zdałem za pierwszym razem ;))

El-car to najlepsza szkoła jazdy. Szczerze mówiąc troche surowe zasady dotyczące np. uczęszczania na teorię (musimy mieć 100% obecności) z początku mnie zniechęciły, ale zaryzykowałem. Dziś wiem, że to było bardzo mądre posunięcie!Bez problemu oswoiłem się z wszystkimi znakami, manewrami i sposobami dobrego poruszania się samochodem pod wzgl. teoretycznym. To dzięki fajnie dopasowanemu kursowi teoria zaczęła mi zaledwie 4 tygodnie. Po teori nadszedł czas na jazdy, na które trafiłem do Dawida Grejmana. Dawid! Dzięki Tobie na egzaminie nie miałem żadnych problemów. Nauczyłeś mnie nie tylko jazdy "po egzaminowemu", ale co najważniejsze poprawnego zachowania się na drodze w każdej sytuacji, a nie tylko w Dzielnicach w okolicy Pordu, jak robią to niektóre szkoły. Wszystkie manewry, wszystkie rozjazdy, wjazdy, każda droga od dziś nie stanowi dla mnie żadnego problemu.

Poza Tym, że jesteś super instruktorem to jesteś też z*******ym człowiekiem - fajnym kolegą, który prowadzi zajęcia na luzie, ale też jeśli trzeba pewnych rzeczy wymaga. I to się chwali. Wszystkim polecam instruktora Dawida Grajmana i całą szkołę El-car! Zdacie za pierwszym razem!!
Moja ocena
obsługa: 6
 
poziom nauczania: 6
 
wyposażenie: 6
 
czas trwania kursu: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mówisz? bo ja szukam teraz szkoły jazdy, a skoro tak zachwalasz, to może właśnie tam się powinnienien zapisać? przeglądam strony internetowe, byłem też na wyszukiwarce szkół jazdy jak http://www.autoq.pl i się zastanawiam nadal, co wybrać...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry