Widok

Elewacja - może mi ktoś kogoś polecić?

widzę na domach często elewacja (biała) robi się szybko żółta natomiast na paru domach widzę że nawet po długim czasie jest ekstra może ktoś polecić dobrych ludzi od tego? i może kogoś od kostki do nie dużej roboty?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

O tym czy będzie Ci elewacja żółkła najbardziej będzie decydował rodzaj tynku który użyjesz. Najtańszy, najprostszy tynk będzie już żółkł po dwóch - trzech latach i to widać na tych wszystkich tanich mini developerskich inwestycjach. Dobry tynk silikonowy, lub silikonowo żywiczny jest odporny na działanie wody, ale nie blokuje przenikania pary wodnej z budynku. Nie wiąże brudu a zabrudzony ulega samooczyszczeniu podczas deszczu co powoduje że przez lata zachowuje intensywny kolor. Niestety nie pomogę jeżeli chodzi o polecenie ekipy
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

W kolorach to coś ciemniejszego bym polecała, a jeśli ogólnie chodzi o elewację, jej remont i odnawianie, to może w Rope Expert https://ropeexpert.pl/malowanie-elewacji/ zapytasz? Wiem, że się tym specjalistycznie zajmują od wielu lat. To może być dla Ciebie dobry kierunek.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Musicie wiedzieć, że za malowanie elewacji trzeba zabrać się mając na ten temat jakiekolwiek pojęcie. Ja początkowo chciałam, aby zajęła się tym profesjonalna firma, ale prawda jest taka, że jej usługi są bardzo drogie. Dlatego zaczęłam myśleć o pomalowaniu elewacji samodzielnie. Wystarczy dobrać odpowiednią farbę i oczytać się w temacie, aby wiedzieć jak za to zabrać się poprawnie. Od firmy GIZO można wynająć podnośniki - maja korzystną ofertę, więc nie przepłacimy, a problem wysokości zostanie w ten sposób rozwiązany.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Hahahah troll, nie reklamuj tych z d*py podnośników.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Koleczkowo

Zaginął pies Doberman 02.02.16 (10 odpowiedzi)

Pies zaginął w Koleczkowie w okolicy szkoły, pies zachipowany, na uczciwego znalazcę czeka...

S6- otwarta - korek w Koleczkowie znikł (28 odpowiedzi)

Szukam specjalistów którzy twierdzili że po otwarciu S6- korki w Koleczkowie będa jeszcze większe...

Przyłączenie Bojana do Gdyni (122 odpowiedzi)

Patrząc na obecny kształt gminy, przynależność Bojana do gminy Szemud wydaje mi się przestarzała....

do góry