Trzy miesiące temu zamontowaliśmy na terenie naszej działki monitoring składający się z 4 kamer. Koszt całkowity usługi wyniósł około 10 k. Sprzęt jest bardzo dobry, jesteśmy zadowoleni, Czasami na apce wyskakują w nocy sygnały alarmowe np. jak wejdzie kot na działkę albo jak ostatnio padał śnieg, ale zdarza się to rzadko. Cała usługa była wykonana bardzo czysto i pomysłowo (między innymi nie widać kabli na elewacji budynku bo zostały sprytnie pociągnięte, na czym nam bardzo zależało) Ważna rzecz na którą chciałem zwrócić uwagę, a o której nikt mnie nie poinformował kiedy szukałem wykonawcy - żeby wszystko chodziło sprawnie potrzebny jest szybki Internet. Nasz dom znajduję się 30 km od Gdańska i zawsze był problem z zasięgiem i Internetem. Od pana Marcina dostaliśmy rozwiązanie zamontowania zewnętrznego routera LTE z anteną kierunkową na dachu. System sprawdza się świetnie. Dodatkowo dołączyliśmy dwa punkty Internetu w domu i bez kablowo mamy teraz szybki Internet na wszystkich poziomach łącznie z piwnicą. Więc poza monitoringiem zyskaliśmy szybki Internet w całym domu i jego obrębie. Dziękujemy.