ELKA SCHOOL Gdynia

Kursy prawa jazdy

Gdynia, Świętojańska 38

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Michał - opinia wątek zamknięty Szczerze polecam jazdy z instruktorem Grzegorzem Kaczmarkiem. Profesjonalne...
~Michał
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 4 września 2021

Paulina - opinia wątek zamknięty Najlepsza szkółka jaką można wybrać, świetni ludzie i miła atmosfera :)
~Paulina
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 11 sierpnia 2021

Maciej - opinia wątek zamknięty Bardzo dziękuję instruktorowi Wojtkowi N. Bardzo polecam. Konkretny człowiek....
~Maciej
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 14 lipca 2021

Joanna - opinia wątek zamknięty Syn zapisał się na kurs najwcześniej jak to możliwe przed 18tką. Teoria...
~Joanna
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 7 czerwca 2021

Sebastian S - opinia wątek zamknięty Polecam tą szkołę! Miałem przyjemność jeździć z panem Grzegorzem Kaczmarek,...
~Sebastian S
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 14 maja 2021

Piotr - opinia wątek zamknięty Najlepsi! Miałem okazję jeździć z panem Kazimierzem Kepke oraz panem Januszem...
~Piotr
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 12 marca 2021

Cecylia - opinia wątek zamknięty Zapisałam córkę do tej szkoły na kurs i bardzo polecam. Miła atmosfera, córka...
~Cecylia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 2 marca 2021

Kamila L - opinia wątek zamknięty Polecam bardzo tę szkołę jazdy! Pracownicy w biurze zawsze bardzo pomocni,...
~Kamila L
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 21 lutego 2021

Marhesso - opinia wątek zamknięty Polecam szkołę. Podczas tych 30h jazd (+5 dodatkowo) instruktor przekazał...
~Marhesso
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 17 lutego 2021

Monika M. - opinia wątek zamknięty Najlepsza szkoła ever! A miałam już "przyjemność" korzystania z innych...
~Monika M.
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 16 lutego 2021

Elżbieta - opinia wątek zamknięty Pan Grzegorz to z pewnością jeden z najlepszych instruktorów jazdy. Pełen...
~Elżbieta
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 28 stycznia 2021

Anna - opinia wątek zamknięty Zdane! ..Ale nie doszłoby do tego, tak szybko i skutecznie bez super...
~Anna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 4 stycznia 2021

Marta - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam tą szkołę, super podejście do kursanta, super auta. Pan...
~Marta
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 3 stycznia 2021

Ola - opinia wątek zamknięty Od zapisania się na kurs do zdania za pierwszym podejściem Elka pokazała same...
~Ola
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 3 stycznia 2021

Arkadiusz - opinia wątek zamknięty Dziękuję Panu Dominikowi za naukę! Naprawdę świetny gość. Cierpliwy,...
~Arkadiusz
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 21 grudnia 2020

Maciej - opinia wątek zamknięty Pozdrawiam Pana Grzegorza. Nigdy nie spotkałem tak cierpliwego człowieka....
~Maciej
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 19 listopada 2020

Kursant - opinia wątek zamknięty Wykupiłem w Elka School jazdy dodatkowe przed egzaminem (kurs ukończyłem w...
~Kursant
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 5 października 2020

Aga - opinia wątek zamknięty Chciałabym serdecznie polecić ELKASchool, a w szczególności instruktora...
~Aga
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 30 września 2020

Igor - opinia wątek zamknięty Kurs przy odrobinie szczęścia w 2miesiące zakończony egzaminem i oczywiście...
~Igor
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 26 sierpnia 2020

Daria - opinia wątek zamknięty Szczere podziękowania dla Elka School - a w szczególności dla mojego...
~Daria
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 10 sierpnia 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
2095

postów

1961

wątków

do góry