ELKA SCHOOL Gdynia

Kursy prawa jazdy

Gdynia, Świętojańska 38

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Wiktoria - opinia wątek zamknięty Super szkoła! Bardzo polecam Pana Janusza Piotrowskiego - jazdy były...
~Wiktoria
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 3 listopada 2019

w 100% polecam! wątek zamknięty Pierwszy raz miałem styczność z siedzeniem w samochodzie po stronie kierowcy...
~Adam
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 9 października 2019

Najlepsza szkoła jazdy Elka School:) wątek zamknięty Szczerze polecam! Profesjonalizm w każdym calu! Wykłady - ciekawe i...
~K.
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 9 października 2019

Prawo jazdy kat A - polecam wątek zamknięty Szczerze polecam szkołę zwłaszcza jak chcesz się nauczyć jazdy motocyklem...
~Sebastian
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 7 października 2019

Elka School Gdynia - najlepsza szkoła jazdy! wątek zamknięty Polecam szkołę jazdy Elka School, a w szczególności instruktora Pana...
~Natalia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 2 października 2019

Arek - opinia wątek zamknięty Polecam Elkę School i b.dziękuję świetnemu instruktorowi Panu Kazimierzowi...
~Arek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 1 października 2019

Absolwent - opinia wątek zamknięty Chciałem bardzo polecić tą szkołę jazdy gdyż świetnie mnie przygotowała pod...
~Absolwent
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 22 września 2019

Dla ograniczonych czasowo wątek zamknięty Szkoła profesjonalnie podchodzi do nauczania przyszłych kierowców. Pomaga...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 21 września 2019

Prawo jazdy B wątek zamknięty Super szkoła Elka School Gdynia,polecam zdałem za pierwszym razem. Kurs...
~Mikołaj
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 17 września 2019

Godne polecenia wątek zamknięty najlepsza szkółka na pomorzu i najlepszy instruktor pan janusz piotrowski!...
~Asia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 12 września 2019

Absolwentka - opinia wątek zamknięty Najlepsza szkoła! Prawo jazdy zdane za pierwszym razem, mimo licznych,...
~Absolwentka
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 13 sierpnia 2019

Opinia wątek zamknięty Polecam instruktora Janusza Sowe. Ma duzo cierpliwosci. Zdalem za 5 razem...
~Waldemar
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 4 sierpnia 2019

Opinia wątek zamknięty Polecam Janusza Sowe. Ma dużą ciepliwość. Dobrze zna trasy egzaminacyjne....
~Waldemar
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 1 sierpnia 2019

Najlepszy Instruktor wątek zamknięty Gorąco polecam szkołę jazdy Elka School, a w niej instruktora p. Janusza...
~Zosia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 30 lipca 2019

Niko - opinia wątek zamknięty Serdecznie polecam Pana Janusza jako instruktora. Bardzo dobrze przygotował...
~Niko
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 29 lipca 2019

Weronika - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam Elka School Gdynia, a w szczególności instruktora Janusza...
~Weronika
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 25 lipca 2019

Zdane z drugim razem wątek zamknięty Mam 56 lat i zdałam egzamin za drugim razem. Instruktor Pan Janusz Sowa...
~Justyna Łomża
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 9 lipca 2019

Olaf - opinia wątek zamknięty Polecam bardzo serdecznie szkołę jazdy elka school, a zwłaszcza instruktora...
~Olaf
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 19 czerwca 2019

Bardzo dobra szkoła wątek zamknięty Zachęcam wszystkich zainteresowanych podjęciem kursu nauki jazdy kat. B do...
~anonim
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 8 maja 2019

Agata - opinia wątek zamknięty Najlepsza szkoła jazdy na Pomorzu! 4 lata temu podeszłam 3 razy do egzaminu...
~Agata
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2019

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
2095

postów

1961

wątków

do góry