Widok

Elwira - opinia

Jak mogą istnieć 2 poziomy 0!!??? I to jeden nad drugim! Dodatkowo brak oznaczeń na którym poziomie się aktualnie znajduje. Chciałam szybko skorzystać z kantoru, będącego na poziomie 0 i skończyło sie półgodzinnym szukaniem... Architektoniczna tragedia!
Moja ocena
architektura i aranżacja wnętrza: 1
 
lokalizacja: 3
 
dodatkowe usługi: -
 
różnorodność sklepów: -
 
ocena ogólna: -
 
2.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dokładnie. Jakiś kretyn to projektował i wymyślił... Czy osoba, która wpadła na ten pomysł nie mogła skonsultować tego z co najmniej 5-10 osobami i spytać się czy wiedzą ocb bez tłumaczenia? Najlepsza weryfikacja, bo to musiał być pomysł pojedyńczej jednostki, która nie pytała o zdanie tylko od razu tłumaczyła czemu, przez co inni się zgodzili..

Ogólnie w skrócie powiem tak, że przez to, że nie mogłem odnaleźć pięter, zniechęciło mnie do szukania czegokolwiek tam więcej. Dla mnie jest to tylko wielki budynek na najlepsze kino w północnej Polsce z dobrą lokalizacją? Coś więcej? Nie dzięki, po ciuchy zajadę do GB, po meble zajadę do konkretnego sklepu meblowego, bo chadząć się po tej galerii nie będę, a przecież o to w nich chodzi, by zbierały klientów przez to że biegają sobie korytarzami i kupują rzeczy im niepotrzebne..
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry