Widok

Elżbieta - ocena

Pani Dorota to agentka najlepsza pod słońcem całym, cechuje się wręcz niespotykaną dziś rzetelnością i zaangażowaniem w pomoc swojemu klientowi, poświęca się w stu procentach temu, aby był zadowolony. Wiem o tym, bo sama miałam wielką przyjemność i szczęście być prowadzoną przez Panią Dorotę przez cały proces i sprzedaży, i kupna nieruchomości, co jak wiadomo nie jest prostą sprawą, ale dzięki Pani Dorocie mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że była to przygoda zakończona pełnym sukcesem. Pani Dorota po prostu wsłuchała się w moje oczekiwania i je spełniła. Jej doświadczenie i wiedza z zakresu nieruchomości i prawna rozwiewały moje wszelkie wątpliwości, a pytań było dużo, zawsze otrzymywałam pełną i rzeczową odpowiedź. Ostatecznie sprzedałam nieruchomość w korzystnej cenie oraz kupiłam piękne miejsce dla mojej rodziny na nowe otwarcie! Dziękuję Pani za wszystko i gratuluję wyboru agentki Pani przyszłym klientom!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu

Pani Elu, serdecznie dziękuję za tak piękną i obszerną opinię. Bardzo się cieszę, że mogłam spełnić Pani marzenia i oczekiwania. Życzę samych pięknych chwil w nowym miejscu! Dziękuję również za zaufanie i współpracę. Powodzenia!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry