Widok

Elżbieta - opinia

Sprzedając swoje mieszkanie zgłaszało się do mnie "xyz biur nieruchomości". Podpisałam umowy "otwarte" z siedmioma biurami. Nagle przy moim miejscu zamieszkania zobaczyłam ciekawe oferty kupna i sprzedaży nieruchomości i używając nr. tel. z witryny biura zadzwoniłam i umówiłam się z Panią Jolą. Przekonała mnie swoim profesjonalizmem, empatią i zrozumieniem moich potrzeb na tyle, że podpisałam z nią umowę na wyłączność i zerwałam umowy z poprzednimi pośrednikami, którzy przez pół roku nie zrobili nic w tym temacie! Pani Jola sprzedała moje mieszkanie po miesiącu od przyjęcia nieruchomości. Jestem jej ogromnie wdzięczna za wszystkie jej wysiłki i skuteczność w działaniu. Gdybym kiedykolwiek miała do sprzedania lub kupna nieruchomości lub działki na pewno nie przekazałabym tego nikomu innemu jak Biurze Nieruchomości Egida Pani Jolanty. Życzę Pani Joli samych sukcesów pomimo, że obecny rynek nieruchomości zrobił się bardzo dziwny, bo każdy myśli, że sam sprzeda swoją nieruchomość bez pośrednika i prowizji - jest to tylko złudzenie, długie oczekiwanie, pokazywanie nieruchomości nieznanym ludziom (np. złodziejowi) i pozorna oszczędność. Ja na szczęcie tego uniknęłam, ale moi znajomi nie!
Moja ocena
obsługa: 6
 
oferta: 6
 
pomoc merytoryczna: 6
 
prowizje i opłaty: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu

Dziękujemy za opinię.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry