Widok

Endo, Strava

Od tygodnia Endo jak i Strava nie liczy mi przejechanym km. Nie wykrywa w ogóle sygnału gps. Mapy z google, etc. widzę więc gps w telefonie raczej działa. Zaczyna mnie to irytować, swoich rekordów bić nie mogę ;)
Ktoś podpowie co się dzieje?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ustawienia-lokalizacja, może jest tylko na wifi ustawione, to google w mieście pokaże lokalizację bez gps. Ściągnij sobie ze sklepu play androits gps test, lub gps status - zobaczysz, czy łapie satelity i czy gps jest włączony. Bo jednoczesna niemoc endo i stravy sugeruje po prostu złe ustawienia lokalizacji.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziękuję! Masz rację. Nie łapie sygnału w ogóle.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeszcze jedno.
Dlaczego zmiana telefonu nie pomogła? Endo jak i Strava nie łapią gpsu.
Zacznę rwać włosy z głowy!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Po zmianie telefonu wszelkie ustawienia gps powinnaś mieć prawidłowe. Co pokazuje "AndroiTS gps test"? C
Zy w ustawieniach programistycznych nie masz mockowania (pozorowania) pozycji? Nie miałaś nigdy osobnego gps na bluetooth? Nie mieszkasz w bardzo wysokim budynku, w lesie, w ziemiance lub tunelu? To ostatnie to (prawie) żart :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rowery

Rower elektryczny (6 odpowiedzi)

Jaki rower elektryczny do spokojnej jazdy kupić. Czy dokupić osprzęt elektryczny do starego...

Jaki rower godny polecenia... (23 odpowiedzi)

Pytanie do "specjalistów" którzy chcieliby coś doradzić - szukam roweru , stary został przekazany...

Rower + bieganie co o tym myślicie? (13 odpowiedzi)

Chciałbym się dowiedzieć czy warto biegać trenując kolarstwo. Nigdy nie lubiłem biegać,...

do góry