Widok

Energiczna koleżanka po 30 tce

Hej niedawno przeprowadziłam się do Gdyni , swoich znajomych zostawiłam w centrum polski ,dlatego szukam przyjaciółki tu na miejscu ,poza tym jak do tej pory w stolicy miałam głównie pewnie ze względu na swoją prace -dużo młodsze koleżanki ,tez czasem bez partnerów ,dlatego tym razem chciałabym poznać kogoś o podobnych poglądach lecz jednak trochę starszych i najlepiej tak jak ja w stałym związku ,.Moga to być mamuśki ,sama mam nastoletnia córkę .Mimo ze udzielam się spolecznosciowo wydawałoby się ze nawiązanie przyjaźni nie jest dla mnie problemem jednak obracam się głównie w gronie starych znajomych i wcale nie jest to tak łatwe jakby się wydawało.Jestem osoba lubiana ,ciagle uśmiechnięta ,kocham ludzi,kocham życie ,na ten moment chce otworzyć coś swojego jak i tez chce otworzyć się na nowych interesujących wartościowych ludzi .Lubię dbać o swoje ciało,trenować ,jak i dbać o siebie -chodzić do fryzjera czy kosmetyczki wiec fajnie byłoby znaleźć tez kogoś kto podobnie myśli .Piszcie do mnie dziewczynki i do zobaczenia mam nadzieje w realu ;) moniaaa2023@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zdeje sobie sprawę z tego ze kobieta / dziewczyna z zasadami żyjąca na poziomie dbając o siebie wiec i pewnie dobrze wyglądająca nie potrzebuje takiego forum i już pewnie jakaś taka bliska osóbkę- koleżankę obok siebie ma ale może....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Towarzyskie

Feromony na pierwszej randce (44 odpowiedzi)

Poznałem jakiś czas temu sympatyczną dziewczyne, na której bardzo mi zalezy oraz umówiliśmy się...

terapia (119 odpowiedzi)

wątek dla wszystkich, którzy chcą się poczuć lepiej :) będzie to terapia grupowa ... zaproszone...

Zadbanego Pana do towarzystwa (25 odpowiedzi)

Czy są w 3mieście agencje towarzyskie, z ofertą zadbanych Panów w wieku 30-40 lat? Dziewczyny,...

do góry