Widok

Enovatis S.A.

Czy Ktoś może z forumowiczów ubiegał się o pracę, bądź pracował w Enovatis SA? Proszę o opinię.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zależy od stanowiska. Zdziwiona jestem, że nie ma w ogóle opinii :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry