Widok

Erekcja

Witam. Od ok 4 tygodni mam problem z erekcją. Mam 40 lat i 14 jestem po ślubie. Podczas pieszczot nie mogę osiągnąć mocnego wzwodu. Wzwód jest słaby ale moge zacząć penetracje. Dopiero w pochwie osiągam mocny wzwód i dalej jest już ok. Niedawno miałem zapalenie pęcherza brałem furagine i przeszło. Niestety po wyleczeniu zapalenia próbowaliśmy się kochać i wzwód dwokrotnie opadł przy pieszczotach. Dopiero za 3 razem i mocniejszą stymulacja ( ręką żony) wzwód się pojawił i stosunek był satysfakcjonujący. Zastanawia mnie cała ta sytuacja bo teraz penis jakby potrzebował mocniejszego uścisku i dłuższych pieszczot. Czy ktoś tak miał.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sklep https://potencja.net.pl/ posiada bardzo bogata ofertę tabletek na potencję. Są one nie tylko skuteczne ale i dostępne bez recepty. Wizyta na ich stronie pozwoli Ci na szybki i dyskretny zakup odpowiednich dla siebie środków w korzystnej cenie. Pochodzą one wyłącznie od renomowanych firm farmaceutycznych a oferta jest skierowana zarówno do mężczyzn jak i kobiet.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0