Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
SMYK - ocena Dno i wodorosty!!! Po zakupie pojazdu wysyłają bandycką rekalkulację OC. W...
~SMYK
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 9 lutego 2024

Mariusz - ocena Nie uznają prawidłowo złożonego wypowiedzenia OC i żądają wpłaty za...
~Mariusz
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 6 lutego 2024

Poszkodowany - ocena Dno i bąbelki, niekompetentni ludzie, problem z dodzwonieniem się do...
~Poszkodowany
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 18 października 2023

Patryk - opinia Likwidacja szkody dramat, dodzwonić się do tzw. opiekuna - zapomnij ! Brak...
~Patryk
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 11 lipca 2023

Moto Expert Olkusz - opinia Brak możliwości skontaktowania się z opiekunem szkody Panią Natalią Wilmą,...
~Moto Expert Olkusz
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 4 lipca 2023

Wiesław Pobędza - opinia Nie polecam serwisu rtv bwm elektroniks oficjalny autoryzowany serwis firmy...
~Wiesław Pobędza
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 17 lutego 2023

Jarek - opinia Kupiłem samochód z polisą OC tej firmy wykupioną przez poprzedniego...
~Jarek
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 20 stycznia 2023

Jolanta - opinia wątek zamknięty 05.01.2022 zgłosiłam szkodę, do dnia dzisiejszego nie mam odpowiedzi, acha...
~Jolanta
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 31 stycznia 2022

Monika - opinia wątek zamknięty Mam ubezpieczone mieszkanie i NNW. Póki co jestem zadowolona.
~Monika
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 8 grudnia 2021

MArian - opinia wątek zamknięty Korzystam z Hesti już od kilku lat, byłem kilka razy w oddziale w spraiwe...
~MArian
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 31 maja 2019

Milena - opinia wątek zamknięty Najgorsza firma z jaką Miałam do czynienia!!!!Obiecanki cacacki.....a jak...
~Milena
3

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 14 stycznia 2020

Zażenowany klient - opinia wątek zamknięty Witam, dnia 3 marca dzwoniłem na infolinię aby wyjaśnić i przedłużyć okres...
~Zażenowany klient
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 8 marca 2020

sss - opinia wątek zamknięty Blisko dwa lata zmieniają mój email , mimo ze za każdym razem na infolinii o...
~sss
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 15 grudnia 2020

Michał - opinia wątek zamknięty Polecam korzystanie z napraw bezgotówkowych, szybko i sprawnie, jestem bardzo...
~Michał
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 18 października 2020

szybka reakcja na reklamację wątek zamknięty Dziękuję ERGO-hestii za szybką i sprawną reakcję na reklamację w sprawie...
~Zbigniew Podczaski
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 20 listopada 2018

Nie polecam ! wątek zamknięty Firma potraktowała mnie po śmierci Taty w sposób mega niewłaściwy. Udzielali...
~Klient
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 9 czerwca 2018

OC wątek zamknięty Po zakupie samochodu Hestia nie wie ile mam zapłacić po rekalkulacji,kazano...
~Hirek
2

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 23 kwietnia 2018

Szymon - opinia wątek zamknięty Oferta dobra do momentu skorzystania z obsługi tu jest poniżej krytyki
~Szymon
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 26 lutego 2020

Nie polecam. Kpina. wątek zamknięty Firma totalnie nie poważną. ... Nie odbierają telefonów, nie oddzwaniają,...
~Marcin
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 19 września 2019

Dominik - opinia wątek zamknięty Ta firma robi wszystko żeby się wymigać i nie wypłacić odszkodowania które...
~Dominik
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 23 kwietnia 2019

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry