Widok

Eternit na placu zabaw przy szkole

Będąc z dzieckiem na placu zabaw przy szkole, natknęłam się na kawałki eternitu zmieszanego z ziemią. Czy ktoś odpowie za narażenie dzieci na choroby nowotworowe ? Na plac powinna przyjść firma usuwająca azbest i całą ziemię wymienić, w innym wypadku plac powinien zostać zamknięty z tablicami ostrzegawczymi. Wiadomo jak to na wsiach jest z eternitem na dachach ale plac zabaw to już jest nie do pomyślenia. Dzieci po tym biegają i wszystko się kruszy i pyli.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Wszystkich bym do więzienia posadził. Już nie róbmy z tego nie wiadomo jakie wielkie halo. Napisz list do gminy i wyjaśnij tą sprawę. Bo większość na tych forach jedyne co potrafi to podburzać resztą społeczeństwa.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zapraszam na plac zabaw, powdychaj sobie to świństwo. Do gminy ? A to nie przypadkiem gmina tą ziemię nasypała ? Bardziej chyba na policję. Procedura wygląda następująco: firma zdejmuje dach z eternitu, miesza eternit z ziemią i sprzedaje jako czarnoziem. Zysk z utylizacji eternitu i sprzedaży czarnoziemu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Znasz się w ogóle na czymś? Myślisz że wójt przywiózł swoją przyczepą piach i sam to rozgarynał łopatą? Robila to firma. Wiadomo że firma mogła zrobić takie świństwo i nikt by się o tym nie dowiedział włącznie z gminą. Zgłoś to i czekaj na odpowiedź, a nie siejesz ferment i koniec końców i tak nic nie zrobisz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie sieję fermentu jak to nazywasz, tylko informuję wszystkich aby wiedzieli gdzie ich dzieci się bawią. Może to uchroni czyjeś życie - pomyślałeś o tym ? czy tylko umiesz zarzucać sianie fermentu ? Może ty wiesz jaka firma nasypała tą ziemię ? Jak chcesz to podziel się tą informacją, nie jestem od zgłaszania, tylko informowania. Kto chce niech zgłosi sprawę, Uwaga TVN, Interwencja też na pewno by się tym procederem zainteresowała.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Do Trumpa jeszcze może napisz żeby w ameryce to rozgłośnił. Zamiast rozwiązywać problemy pokojowo to od razu najlepiej wszystko do telewizji. Jak zwykle człowiek człowiekowi wilkiem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To zlokalizuj tą firmę, która to zrobiła i idź do niej i pokojowo przeproś, że zawracasz im głowę i pokojowo spytaj się czy nie mogliby usunąć ten azbest z placu zabaw. I nie zapomnij o uśmiechu, to może się zlitują.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A co ma ta firma do tego? Przyjechali, zrobili co trzrba było. Podpisano odbiór i tyle. Z tym to trzeba iść do gminy, a nie do firmy. Nie ty to zleciłeś im. Nie znacie się w temacie a macie najwięcej do powiedzenia.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kielno

Śmieci nad jeziorem Marchowo (26 odpowiedzi)

Jezioro Marchowo to piękne miejsce do rekreacji ALE ludzie, którzy tam odpoczywają lub wędkują...

Działki pod szeregowce (14 odpowiedzi)

Dzień Dobry, szukam działek inwestycyjnych pod budowę szeregowców. W planach mamy wybudowanie w...

Poszukuje osoby do pracy (6 odpowiedzi)

Potrzebna osoba do pracy przy domu (łopata, młot kowalski itp.). Płaca 30 zł/godz. Kielno Prosze...

do góry