Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Profesjonaliści wątek zamknięty Szybko, Tanio, Solidnie - Panowie wykonują bardzo dobrą robotę za bardzo...
~alprzy
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2018

Polecam wątek zamknięty Warsztat godny polecenia,obsługa miła,a zwłaszcza pan Tadeusz,zawsze udzieli...
~Czarne Mondeo Mk4
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 grudnia 2017

Polecam wątek zamknięty Po otrzymaniu wyceny kosztów przyszłej naprawy koła zamachowego i sprzęgła...
~Błażej
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 marca 2017

Zabytkowe ESPERO wątek zamknięty W Cisowej przy Morskiej, na wzgórzu przy stoku Moreny, w rozległym budynku...
~Lech Kilian
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 marca 2017

Polecam wątek zamknięty Kolejne auto w serwisie EC, jestem zadowolony . Profesjonalizm przez duże P.
~michu
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 marca 2017

Bardzo polecam. wątek zamknięty Jestem klientem od prawie roku. Zanim trafiłem do Euro-Car Expert, regularnie...
~Szymon
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 marca 2017

wschodząca gwiazda wątek zamknięty byłam u nich z polecenia. Mam dwa auta, a jedno jest trochę starszawe i nie...
~nina
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 listopada 2016

Fachowa i szybka pomoc wątek zamknięty Od jakiegoś czasu w moim aucie spadały obroty. Powtarzało się to...
~Zadowolona klientka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 października 2016

polecam wątek zamknięty Kilka miesięcy temu zakupiliśmy w euro car kilkuletnie auto używane. Przed...
~EMLS
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 września 2016

Bardzo sprawnie i niedrogo wątek zamknięty Polecam wszystkim zwłaszcza pana Tadka, który z sercem podszedł do mojego...
~Justyna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 marca 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry