Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Wiola Oz - opinia wątek zamknięty Profesjonalne podejście obsługi na każdym etapie obsługi. Pracują tam...
~Wiola Oz
7

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 19 listopada 2020

M. - opinia wątek zamknięty Zawsze chętnie do Was wracam i polecam każdemu! Wysoka jakość produktów,...
~M.
7

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 15 listopada 2020

Adam - opinia wątek zamknięty Gorąco polecam zakupy w salonie Eurodom! Za rozsądną cenę kupiłem piękne...
~Adam
7

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 17 lutego 2020

Anna - opinia wątek zamknięty Jesteśmy zadowoleni z zakupu podłóg i drzwi. Terminowo i solidnie.
~Anna
7

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 15 listopada 2020

Norbert - opinia wątek zamknięty Serdecznie polecam sklep Eurodom :)Ogromny wybór podłóg :) Profesjonalne...
~Norbert
7

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 18 listopada 2020

Dawid - opinia wątek zamknięty Jeśli chodzi o drzwi i podłogi to nie mają sobie równych. Super jakość,...
~Dawid
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 27 lipca 2021

Ogromna oferta. W żadnym Komforcie nie widziałem tylu dywanów wątek zamknięty Bardzo duży wybór. No i fajna pomoc obsługi. Super
~Andrzej Grabowski
5

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 16 lipca 2019

polecam wątek zamknięty Kupiłam dywan ręcznie tkany w bardzo okazyjne cenie, mam go ponad rok. Jest...
~Marzena
4

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 16 lipca 2019

Profesjonaliści wątek zamknięty Szukałem jakości i wyboru. Jestem bardzo zadowolona zarówno z drzwi jak i...
~Grażyna
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 3 listopada 2018

Dobry adres. Po prostu. wątek zamknięty Sklep z pozytywną energią. Personel bardzo pomocny i zaangażowany. Nie...
~Monika
2

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 10 lutego 2019

dobry sklep wątek zamknięty Spory wybór dywanów, a ich jakość i wygląd też niczego sobie. Chyba jeden...
~Kamil Malik
9

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 lipca 2017

Wytrzymałe i ładne panele wątek zamknięty Jeżeli ktoś szuka takich właśnie paneli to polecam się wybrać do tego sklepu....
~Makowski
2

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 10 września 2018

Panele godne polecenia wątek zamknięty Panele sprawdzają się bardzo dobrze, więc sklep jak najbardziej polecam. Ceny...
~Broker
2

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 października 2018

Solidne wykonanie wątek zamknięty Duży plus za możliwość zamówienia konkretnych paneli i ich późniejszy odbiór...
~H. Bieniek
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 15 października 2018

Polecam wątek zamknięty Sklep oferuje spory wybór paneli i ogólnie podłóg. Dobra obsługa i ceny.
~Kowalczyk
2

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 10 września 2018

polecam wątek zamknięty Świetny towar, świetna obsługa - czego chcieć więcej? Polecam!
~nanek11
8

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 września 2017

POLECAMY wątek zamknięty Wraz z małżonką rekomendujemy profesjonalne produkty i usługi firmy....
~Bartek
9

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 4 stycznia 2018

Bardzo polecam wątek zamknięty Świetne doradztwo pana Łukasza. Natomiast wykonawstwo firmy Mariusz & Jacek...
~Rafał.
8

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2017

Ale mają wiedzę. wątek zamknięty Nigdzie indziej nie dowiedziałam się tyle o podłogach. Kupiliśmy panele,...
~Grażyna
5

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2017

Wszystko na plus wątek zamknięty Dzięki pomocy sprzedawcy udało mi się znaleźć panele, których szukałem już od...
~DM
4

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
291

postów

56

wątków

do góry