Nauka Jazdy Euromoto

Kursy prawa jazdy

Gdynia, Świętojańska 32/3

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Maciej - opinia wątek zamknięty Mili instruktorzy. Uczą rzeczy najbardziej potrzebnych na egzamin.
~Maciej
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 6 lutego 2020

Wiktoria - opinia wątek zamknięty Profesjonalne przygotowanie, miła atmosfera podczas wykładów i jazd. Bardzo...
~Wiktoria
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 4 lutego 2020

Natalia - opinia wątek zamknięty Szkoła nauki jazdy godna polecenia. Wszyscy pracownicy bardzo mili i pomocni,...
~Natalia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 4 stycznia 2020

Olena - opinia wątek zamknięty Bardzo konkretna szkoła, dbają o klienta od początku do końca, przyjazny...
~Olena
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 13 grudnia 2019

Kursant - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony z wyboru tego ośrodka.
~Kursant
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 20 listopada 2019

Wiktoria - opinia wątek zamknięty Definitywnie najlepsza szkoła jazdy jaką można wybrać. Zdawałam AM z Panem...
~Wiktoria
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 14 listopada 2019

Sara - opinia wątek zamknięty Świetna szkoła i instruktorzy! Zdane za pierwszym razem. Polecam serdecznie...
~Sara
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 25 października 2019

Joanna Kat.B Za 1 razem :-) wątek zamknięty Gorąco polecam szkołę Euromoto, szukałam solidnej nauki jazdy w trójmieście,...
~Joanna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 21 października 2019

Zbyszek, Kat A w pierwszym podejściu wątek zamknięty W 100% najlepsza szkoła by zdobyć upragnione uprawnienia. Polecam...
~Zbyszek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 1 października 2019

Ania - opinia wątek zamknięty Polecam serdecznie, wszystko zdane za pierwszym ❣️
~Ania
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 30 września 2019

Super szkoła! Polecam szczególnie Panią Darię jako instruktora! wątek zamknięty Polecam szkołę z czystym sumieniem :) Kurs zaczęłam robić kilka lat temu, ale...
~Ania
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 11 września 2019

Dawid kat A za 1 razem wątek zamknięty Bardzo gorąco polecam tą szkołę. Bardzo profesjonalne podejście do...
~Dawid Lewko
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 8 sierpnia 2019

Piotr Ćwieląg - instruktor wątek zamknięty Instruktor P. Piotr Ćwieląg to prawdziwa oaza spokoju, jest świetnym...
~Jacek Frankowski
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 3 sierpnia 2019

Jarek Debeściak wątek zamknięty Po 8 latach znowu podjęłam próbę walki o prawo jazdy. Wrzuciłam pytanie na fb...
~Marzena
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 24 lipca 2019

Najlepsza szkoła! wątek zamknięty Bardzo polecam panią Darię, dzięki niej w końcu zdałam egzamin. Lokalizacja...
~Sonia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 22 lipca 2019

Super szkółka !!! wątek zamknięty Bardzo fajna atmosfera na teorii, wszytko ładnie tłumaczone a nie puszczane...
~Kacper
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 17 lipca 2019

Polecam :) wątek zamknięty Bardzo polecam tą szkołę jazdy, teoria i praktyka zdane za pierwszym razem!...
~Dominika
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 17 lipca 2019

Jak najbardziej! wątek zamknięty Polecam w 100% Zdane wszystko za pierwszym razem. To mówi samo za siebie, a...
~Lajlaaa
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 17 lipca 2019

Serdecznie polecam! wątek zamknięty Bardzo miła atmosfera, profesjonalizm, wiele ważnych i przydatnych wskazówek....
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 9 lipca 2019

Iwona - opinia wątek zamknięty Szczerze polecam szkole euromoto. Wykłady super prowadzone. Podejście...
~Iwona
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 4 lipca 2019

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
303

postów

269

wątków

do góry