Nauka Jazdy Euromoto

Kursy prawa jazdy

Gdynia, Świętojańska 32/3

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Super!! wątek zamknięty Gorąco polecam tą szkołe wspaniali ludzie...instruktorzy cud malina :) mili,...
~Natalia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 sierpnia 2013

GORĄCO POLECAM ! ! ! wątek zamknięty Przemiła i pomocna obsługa, instruktorzy uczą na prawdę jeździć, z nieludzką...
~Adam
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 lipca 2013

POLECAM!!! wątek zamknięty Dzisiaj otrzymałam wynik POZYTYWNY! Za co bardzo chciałabym podziękować...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2013

REWELACJA POLECAM WSZYSTKIM wątek zamknięty NIE MOGŁAM WYBRAĆ LEPSZEJ SZKOŁY POLECAM WSZYSTKIM NAUCZĄ NAWET NAJBARDZIEJ...
~PATRYCJA
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 29 marca 2013

Polecam!! wątek zamknięty Gorąco polecam szkołę nauki jazdy Euromoto .Był to naprawdę bardzo dobry...
~zadowolony kursant
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 stycznia 2013

Rewelacja! wątek zamknięty Wszystkim polecam tą szkołę! Zwięzła, treściwa teoria, bardzo przystępne...
~firmancia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 stycznia 2013

Polecam wątek zamknięty Polecam ten ośrodek profesjonalne podejście zdałem egzamin państwowy za...
~bary
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 grudnia 2012

polecam! wątek zamknięty Zdecydowanie polecam szkole!
~absolwentka26
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 grudnia 2012

Polecam! wątek zamknięty Zdecydowanie polecam. Profesjonalne podejscie, dyspozycyjnosc czasowa....
~MB
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 grudnia 2012

Serdecznie polecam ! wątek zamknięty Bardzo gorąco polecam :) Świetna nauka teoretyczna podczas wykładów z nutką...
~Paweł Wentowski
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 grudnia 2012

Najlepsi :) wątek zamknięty Nic dodać, nic ująć lepiej trafić nie mogłam :) Dziekuje !
~Dorota
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 9 października 2012

REWELACJA :) wątek zamknięty Polecam tą szkołę wszystkim moim znajomym :) Podejście do kursanta poprostu...
~Jess
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 września 2012

Asia - opinia wątek zamknięty Polecam szkołę Euromoto i jazdy z p.Grzegorzem, dzięki któremu wzięłam się w...
~Asia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 września 2012

PROFESJONALIŚCI !!! wątek zamknięty Trafiłam do EUROMOTO ponieważ słyszałam opinię od ludzi którzy się tutaj...
~Karolina
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 1 sierpnia 2012

polecam wątek zamknięty Szkoła bez żadnych wątpliwości godna polecenia. Teoria wyłożona w szybkim...
~gosia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 22 lutego 2012

Najlepszy Ośrodek Szkoleniowy dla Kierowców ! wątek zamknięty Ośrodek na prawdę super. Część teoretyczna rzetelnie przekazana na wykładach....
~Angelika
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 15 lutego 2012

Polecam wątek zamknięty Rzetelna szkoła. Jest część teoretyczna w wymaganej liczbie godzin a dla...
~Woj.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 25 stycznia 2012

Dorota - opinia wątek zamknięty Teoria poprowadzona bardzo przyjemnie i dodatkowo w szybkim tempie. Osoby...
~Dorota
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 4 stycznia 2012

Gorąco Polecam! wątek zamknięty Polecam tą szkołę jazdy ! Bardzo profesjonalni i mili instruktorzy ! Nauka...
~Muliaina
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 1 grudnia 2011

ŚWIETNA SZKOŁA wątek zamknięty Gorąco polecam; świetne nauczanie teorii jak i praktyki. Jazda od pierwszej...
~Artur
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 października 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
303

postów

269

wątków

do góry