Widok

Ewa - opinia

Zakupiłam w tym sklepie ekspres do kawy za 220zł, który jak później zauważyłam jest dostępny w innych sklepach za 170zł. Mało tego do ekspresu zostały dołączone kawy przeterminowane o pół roku. Ekspedientka stwierdziła, że jest to outlet i takie sytuacje mogą się zdarzać. Sprawę oddałam do sanepidu. Zdecydowanie odradzam
Moja ocena
obsługa: 1
 
pomoc merytoryczna: 1
 
asortyment: 1
 
promocje: 1
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam serdecznie,
co do przeterminowanych kaw, rzeczywiście zdarzył się taki przypadek za co mocno przeprosiliśmy. Było to pierwsze nasze takie zdarzenie i w ramach rekompensaty zaproponowaliśmy Pani 10 opakowań kaw dg wartych ponad 200zł, czyli wartość zakupionego ekspresu. Mimo, że początkowo uznała to Pani za wystarczającą rekompensatę, później zmieniła Pani zdanie i zażądała ponad 20 opakowań, na co my nie mogliśmy się już zgodzić. Kontrola sanepidu, nie wykazała żadnych uchybień, na co mamy stosowną dokumentację - a placówka ta kontroluje nas co jakiś czas i nigdy nie wykazała żadnych nieprawidłowości. Co do ceny staramy się zawsze mieć je najniższe, jednak ze względu na ilość asortymentu oraz jego dużą zmienność nie zawsze jest to możliwe. Dlatego jest możliwość zwrotu zakupionego u nas towaru w ciągu 14 dni, nigdy nie robiliśmy również przeszkód jeżeli ktoś chciał zwrócić towar po przekroczeniu tego terminu. Mimo całej sytuacji, zapraszamy serdecznie Panią do naszego sklepu. Nie odwracamy się od żadnego klienta, zawsze staramy się wyjść im na przeciw i rozwiązać każdą, nawet niezmiernie trudną sytuację w sposób rzetelny i uczciwy dla obu stron. Dlatego kawy jakie w ramach rekompensaty Pani zaproponowaliśmy dalej można odebrać mimo oddania sprawy do sanepidu.
Pozdrawiam, z-ca k. Home&Cook Gdańsk
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry