Widok

Ewela

Witam, mam skierowanie do Almy na 3.styczeń 2019...obawiam się ogromnie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też jadę 3 01 2019 tuż 1 raz jadę z Kutna a Ty myślę pozytywnie a jak będzie to się zobaczy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej jedziesz z Kutna przez Bydgoszcz ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak jadę pociągiem wyjazd mam 6 50 przez Bydgoszcz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam też jadę 3 stycznia.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam skąd jedziesz ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ewela, to nie jedź, chętnych nie brakuje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

też mój debiut, ale jakoś to będzie, bo jeszcze tak nie było, żeby jakoś nie było:))
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja też jadę 03 stycznia 2019 roku do almy. co ma być to będzie.w końcu zabiegi są najważniejsze!!!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Parę razy już byłam w różnych sanatoriach i uwierzcie mi że zabiegi wcale nie są najważniejsze, sami się o tym przekonacie. Dla wielu osób bardziej liczy się możliwość wyrwania z domu, w pewnym sensie wolność, możesz robić wszystko na co tylko przyjdzie ci ochota. Nie martwcie się na zapas a na pewno będziecie się dobrze bawić. Z własnego doświadczenia wiem że najlepiej jest poznać kogoś z kim się dogadujesz wtedy czas szybko mija i niekiedy kontakt zostaje na długi czas już po turnusie. Ja niestety jadę dopiero w następnym turnusie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z takim nastawieniem nie trzeba jechać do sanatorium, wystarczy... Są ludzie, którzy naprawdę potrzebują zabiegów po ciężkich wypadkach, a przez takie osoby czas oczekiwania wydłuża się. Żałosne!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Byłem od 31 10 do 23 11 jest okj jedzenie w miare nie jest to hotel ***** ludziska ogarnicie sie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Sobieszewo

Alma Sobieszewo (3 odpowiedzi)

Witam czy ktoś jedzie 27 lutego 2024 do Almy w Sobieszewie

Alma (183 odpowiedzi)

Opinia z Forum nasze sanatorium.pl Dertieen » 23 cze 2017 23:21 Czas na małe podsumowanie. Jesli...

Alma Sobieszewo 16.08.2023 (3 odpowiedzi)

Może ktoś jedzie własnym autem z Mazowsza . Chętnie się zabiorę I podzielę kosztami

do góry