Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Mateusz - opinia wątek zamknięty Powierzoną pracę wykonują z największą starannością. Biuro godne polecenia.
~Mateusz
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 6 marca 2021

Adam L. - opinia wątek zamknięty Bardzo przyjazna atmosfera prowadzenia transakcji, wszystko wytłumaczone jak...
~Adam L.
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 6 marca 2021

Zofia - opinia wątek zamknięty Profesjonalizm i kompleksowość w załatwieniu transakcji sprzedaży mieszkania...
~Zofia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 5 marca 2021

Daniel - opinia wątek zamknięty Pełen profesjonalizm, maksimum zadowolenia :) Na pewno polecę dalej
~Daniel
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 4 marca 2021

Daria - opinia wątek zamknięty Bardzo profesjonalne i indywidualne podejście do klienta. Miła i przyjazna...
~Daria
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 4 marca 2021

Tomasz B. - opinia wątek zamknięty Pan Marcin, który nas obsługiwał, na wysokim poziomie, świetne zdolności...
~Tomasz B.
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 3 marca 2021

Agata S. - opinia wątek zamknięty Zakupiłam mieszkanie poprzez Ex Novo. Wszystko sprawnie poszło, bez żadnych...
~Agata S.
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 3 marca 2021

Grzegorz J. - opinia wątek zamknięty Z całą stanowczością polecam biuro nieruchomości Ex Novo a w szczególności...
~Grzegorz J.
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 3 marca 2021

Maria - opinia wątek zamknięty Z ręką na sercu polecam Biuro Nieruchomości Ex Novo pomogli mi w znalezieniu...
~Maria
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 3 marca 2021

Julia - opinia wątek zamknięty Wspaniała, profesjonalna obsługa. Życzliwi pracownicy. Wielkie podziękowania...
~Julia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 3 marca 2021

Agata D. - opinia wątek zamknięty Polecam. Doskonały kontakt z agentem prowadzącym (u nas akurat Pan Marcin),...
~Agata D.
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 2 marca 2021

Adam - opinia wątek zamknięty Bardzo profesjonalna i konkretna obsługa całej transakcji. Nasz doradca był...
~Adam
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 2 marca 2021

Agata - opinia wątek zamknięty Pan Marcin to właściwa osoba na właściwym miejscu, nie mam zastrzeżeń. Bardzo...
~Agata
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 1 marca 2021

Daniel - opinia wątek zamknięty Wszystko w porządku, jestem bardzo zadowolony zwłaszcza, że zakup mieszkania...
~Daniel
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 1 marca 2021

Daria P. - opinia wątek zamknięty Biuro nieruchomości, z którego usług jestem w pełni zadowolona. Kompetencja,...
~Daria P.
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 1 marca 2021

Hubert - opinia wątek zamknięty Serdecznie polecamy Ex Novo z Gdańska. Profesjonalizm, zaangażowanie i pomoc...
~Hubert
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 1 marca 2021

Olaf - opinia wątek zamknięty Przesympatyczna współpraca nie jak z pośrednikiem, a przyjacielem który dba o...
~Olaf
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 28 lutego 2021

Adam - opinia wątek zamknięty Polecam z ręką na sercu! Załatwianie spraw dotyczących mieszkania, w moim...
~Adam
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 28 lutego 2021

Julia - opinia wątek zamknięty Polecam w 100%. Pełen profesjonalizm, świetna współpraca w miłej atmosferze....
~Julia
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 27 lutego 2021

Adam - opinia wątek zamknięty Dziękuję serdecznie za pełne zaangażowanie, profesjonalizm a także dużą pomoc...
~Adam
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 28 lutego 2021

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry