Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Roman - opinia Gorąco polecam, frofesjonalna i miła obsługa, szybka realizacja i przystępne...
~Roman
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 6 grudnia 2022

Marek - opinia wątek zamknięty rewelacja!!! To jednym słowem. Gdyby chcieć opisać większą ilością zdań to...
~Marek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 23 sierpnia 2022

Polecam wątek zamknięty Obsługa w porządku, duży wybór w salonie i ceny na bardzo rozsądnym poziomie....
~Kamil
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 października 2017

Bardzo dobry salon optyczny wątek zamknięty Zrobiłam okulary dla siebie i męża, bardzo miła obsługa i duży wybór...
~Alicja
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 1 października 2015

Polecam gorąco wątek zamknięty W salonie Exclusive zrobiłam 2 pary okularów, przy czym salon odwiedziłam...
~Martita
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 1 sierpnia 2014

Polecam wątek zamknięty Byłem w Gdańsku na wczasach i synowi popsuły się okulary.Po wczesniejszym...
~Maciej
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 lipca 2014

Zupełnie odradzam! wątek zamknięty Do optyka zwróciłam się z banalną sprawą- przylutowaniem części oprawki. Po...
~Ania
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 lutego 2014

UMÓWIONY,A NIE PRZYJĘTY wątek zamknięty Po dwóch dniach czekania na umówioną wizytę z kawałkiem metalu w oku...
~B.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2013

Polecam ten sklep wątek zamknięty Bardzo profesjonalne podjescie do klientów, bardzo miła obsługa, dużo oprawek.
~Martuś
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 maja 2012

Polecam wątek zamknięty Bardzo dobry optyk, dużo opraw do wyboru. Korzystam z ich usług od lat i jak...
~Greg
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 21 marca 2011

Gorąco polecam ! wątek zamknięty Rewelacyjny lekarz - fachowa obsluga i przede wszystkim wysoka jakość...
~Robert
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 7 marca 2011

EXCLUSIVE RD w Real Gdynia wątek zamknięty Zdecydownaie profesjonalna obsługa. Mam duża wadę wzroku. Potrzebowałam jak...
~Stała_Klientka
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 5 grudnia 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
12

postów

12

wątków

do góry