Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
10/10 wątek zamknięty Niezwykle profesjonalne i pouczające kursy prowadzone przez Pana Wojciecha...
~Mikołaj Piekarski
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 sierpnia 2018

Kurs ECDIS wątek zamknięty Kurs/Ośrodek jak w UK pierwszy raz w Polsce zetknąłem się z takim standardem....
~Jacek Borysiuk
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 sierpnia 2018

kurs ECDIS navi sailor transas 4000 wątek zamknięty Świetne podejście do kursanta, przekazywana duża wiedza pod kontem obsługi...
~Leszek Szober
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 31 lipca 2018

Polecam wszystkim! wątek zamknięty Kurs prowadzony na bardzo wysokim poziomie. Znakomite podejście do kursantów....
~Izabela
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 lipca 2018

Pełen profesjonalizm. wątek zamknięty Kurs na bardzo wysokim poziomie dydaktycznym, prowadzony w bardzo przyjaznej...
~Patryk
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 26 maja 2018

Super metodyka nauczania wątek zamknięty Mialem przyjemnosc uczestniczyc na dwoch szkoleniach (ECDIS JRC). Metodyka...
~Wojtek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 10 maja 2018

jeden z nielicznych wątek zamknięty Jedna z nielicznych firm ,ktora profesjonalnie podchodzi do kursanta....
~Miroslaw
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 kwietnia 2018

Polecam ośrodek wątek zamknięty Profesjonalnie prowadzony kurs przez profesjonalistę jeszcze raz dzięki,...
~Wojtek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2018

Polecam! wątek zamknięty Wziąłem udział w dwóch kursach ECDIS i uważam, ze były to 4 owocne dni....
~Paweł
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 lutego 2018

ECDIS wątek zamknięty Wysoki poziom nauczania, kompetentny i doświadczony w nawigacji morskiej...
~Daniell
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 lutego 2018

Świetnie! wątek zamknięty Z czystym sumieniem polecam Exerters. Odbyłem wiele szkoleń na terenie europy...
~Maciej
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 stycznia 2018

Dzięki za szkolenie wątek zamknięty W czerwcu brałem udział w szkoleniu w Exerters i z powodzeniem mogę polecić...
~Second officer
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 sierpnia 2017

ECDIS-szkolenie wątek zamknięty Pełen profesjonalizm, rzetelnie i przystepnie przekazana wiedza. Szkolenie...
~krzysztof
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 lipca 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry