Widok

FAJERWERKI I PETARDY

Jest 29 grudnia ,a niektórzy popaprańcy już walą z petard. Trzeba takie przypadki zgłaszać na policję ,niech wyłapują i karają mandatami przygłupów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mieszkasz na dużym osiedlu wśród wielu ludzi...dziwne miejsce do mieszkania sobie wybrałeś by spodziewać się ciszy i spokoju
To prawie tak jak wyprowadzić się na wieś i narzekać że kogut pieje a obrrnik wiosną śmierdzi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

To ,że mieszkam na osiedlu to nie znaczy że mam tolerować idiotów robiących hałas. Jest ściśle określona data i godziny na walenie z petard i fajerwerków.gdy się mieszka wśrod ludzi to trzeba przestrzegać pewnych zasad a tych którzy ich nie przestrzegają karać.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

I chcesz wygrać z siłami statystyki .....ambitnie
Chcesz by wszyscy dookoła tańczyli jak im zagrasz .....
Zanim zaczniesz walczyć zastanów się czy warto bo może trafisz na kogoś kto ciebie zacznie pilnować
czy prawidłowo parkujesz, czy sprzatsz po psie, czy balkon jest prawidłowo używany, czy segregujesz śmieci i nie depczesz trawnika
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

właśnie i tu jest problem, bo ja pokazy fajerwerków to tylko powinna być to pirotechnika sceniczna, a nie jakieś strzelanie pod blokiem https://superpower.pl/pirotechnika-sceniczna-i-sloneczka/
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Karwiny

czynsz SM KARWINY (35 odpowiedzi)

Czy moglibyście napisać mi ile płacicie za czynsz w mieszkaniu ok.60 m2 na 4 osoby?

Zenit (16 odpowiedzi)

Osiedle Zenit powstanie w rozwiniętej pod względem infrastruktury dzielnicy - w otoczeniu nie...

do góry