Widok

FATALNA OBSŁUGA W RECEPCJI

Witam,
Chciałabym się podzielić opinią z innymi, by wiedzieli na co należy zwrócić uwagę. Po pierwsze od dłuższego czasu był problem z dodzwonieniem się do przychodni "na Polanki", ale to nie tylko ja taki miałam. Wczoraj podzieliło moje zdanie kilka innych pacjentów, że telefon w recepcji dzwoni a Panie siedzące w recepcji nie reagowały. Poza tym, zdarza się, że dwóch pacjentów jest zapisanych na tę samą godzinę. Trzecia sprawa, najgorsza jest ta starsza Pani w czarnych krótko ściętych włosach w recepcji. Wciska takie bujdy pacjentowi, że się w głowie nie mieści. Jak tylko obsłuży mnie druga Pani w recepcja (jakakolwiek inna od tej nieprzyjemnej) od razu jest miejsce u lekarza, albo może Pani się zapisać do doktora już dzisiaj. Muszę się jeszcze dowiedzieć jak ta Pani się nazywa, by po prostu zgłosić tą sprawę. Sama osobiście pracuję z klientami, dlatego bądźmy ludzcy. Ta Pani najwyraźniej pomyliła zawody, bo z wielką niechęcią tam pracuje. Odkąd należę do tej przychodni (4 lata) jest z nią problem. Mam nadzieję, że ta opinia pozwoli uniknąć obsługi u tej Pani.
Moja ocena
obsługa: 1
 
oferta: 2
 
jakość usług: 2
 
wyposażenie: 4
 
czas oczekiwania: 2
 
ocena ogólna: 2
 
2.2

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zgadzam się w 100% co do pani w czarnych włosach z rejestracji - okropna jędza!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry