Widok

FATALNA

Takiej tragedii nie widziałam już dawno!!!! Co się stało z Boolvarem?? :( Kiedyś super lokal i bardzo miło się tam przebywało. Natomiast teraz kelnerki chodzą jakby były conajmniej dyrektorami. Na menu trzeba czekać 15 min, kolejne 20 min czekałam,żeby przyjęła zamówienie ( raptem 2 piwa) gdzie ludzie przy stoliku obok zdazyli juz dostac swoje napoje a przyszli po nas.Kipować trzeba gdzie popadnie, bo już popielniczki to za dużo żeby wymagać od kelnerki. Klienci podchodzili do baru i pytali czy tu jest samoobsługa czy jakaś kelnerka w końcu do nich podejdzie. Stolików było może z 6 zajętych a kelnerka (Paulina) nie potrafiła sobie poradzić,natomiast na żarty z barmanem czas miała. Z takim podejściem to do baru mlecznego na obsługę. mam nadzieję,że ktoś w końcu zrobi z tym porządek, bo inaczej boolvar straci i już stacił dużo klientów. Ja osobiście wolę już iść do Coco i na pewno bardziej polecam niż Boolvar.
Moja ocena
Boolvar Club & Restaurant kategoria: Restauracje
obsługa: 1
 
menu: 4
 
jakość potraw: 5
 
klimat i wystrój: 5
 
przystępność cen: 4
 
ocena ogólna: 5
 
4.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No cóż widać, że nie masz co robić i wypisujesz po kilka takich samych opinii przy jednym lokalu:) więcej kreatywności i obiektywizmu życze, bo akurat jestem stałą klientką i klubu i restauracji od otwarcia, i uważam, że jest to super miejsce, mają pyszne jedzenie, i jako nieliczni staraja się zachować klasę i poziom.
Widać, że jestes osobą z kompleksami, a jak chcesz być traktowana jak księżniczka to wybuduj sobie pałac :))))) Uważam, że jest to ciągle najlepsze miejsce w Gdyni :)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
do góry