Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
JJ - ocena Jedyne miejsce w okolicy z możliwością obejrzenia i zakupu pompy ciepła...
~JJ
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 4 marca 2024

majko - ocena trochę na uboczu ale dzięki temu nie ma tłumów. byłem umówiony bo chciałem...
~majko
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 1 marca 2024

jonek - ocena jedyne miejsce w tej części kraju z autoryzacją na pompy ciepła samsung...
~jonek
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 1 marca 2024

wit - ocena duży wybór, na spokojnie można popatrzeć i o wszystko zapytać pracownikow,...
~wit
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 24 lutego 2024

janek1989 - ocena Duży wybór, szczególnie w salonie w gdansku ale jak ktos ma blizej do gdyni...
~janek1989
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 5 stycznia 2024

Łukasz Krukowski - ocena Serdecznie polecam zakupy w Femax.
~Łukasz Krukowski
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 29 grudnia 2023

MA - ocena przychodze z niedziałającą spłuczką niewiadomego pochodzenia, a panowie w pół...
~MA
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 11 grudnia 2023

Marta - ocena Doradztwo na wysokim poziomie. Jest czas porozmawiać o kabinach, obejrzeć...
~Marta
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 30 listopada 2023

Grzegorz - ocena od niedawna robię wykończeniówki w trojmieście i tutaj zawsze moge liczyć na...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 13 listopada 2023

Czarek - ocena Wziałem płytki do łazienki kibelek i całą kabine i wszystko sprawnie kupione,...
~Czarek
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 17 października 2023

Ela - ocena Potrzebowałam doradzenia co by mi pasowało do łazienki i jestem zadowolona....
~Ela
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 11 października 2023

Adam - ocena Od lat tu przyjeżdżam. Mam swojego opiekuna co doradzi ws zamienników, do...
~Adam
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 13 września 2023

Mrozoo - opinia zależało mi na pompie ciepła samsung by powiązać z pozostałymi elementami ich...
~Mrozoo
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 29 sierpnia 2023

Tomasz - opinia Zdecydowanie odradzam zakupy i wspolprace z ta firma. Firma glownie...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 14 marca 2023

Marta - opinia Warto tam kupować i negocjować ceny
~Marta
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 24 lutego 2023

polecam wątek zamknięty super, ceny konkurencyjne ( np miski ustepowe, ktore kupilam, ok 150zl taniej...
~Anita
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 listopada 2018

Nigdy więcej wątek zamknięty Pan który tam pracuje jest tam chyba za karę, z laską się odzywał.. Przyszłam...
~Marika
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 30 sierpnia 2018

Jakość produktów nie odpowiada temu co prezentują przed zakupem wątek zamknięty Brak możliwości reklamacji baterii z wadą fabryczną którą jest nierówno...
~Andrzej S
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 listopada 2017

Super wątek zamknięty Porządna hurtownia, dobre zaopatrzenie, ceny można negocjować! Możliwy...
~kb-tcw
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 maja 2017

Problemy ze zwrotem towaru wątek zamknięty Jeśli możecie omijajcie ten sklep. Musiałem zapłacić 123 zł, powtórzę jeszcze...
~Tomek
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 czerwca 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
35

postów

33

wątków

do góry